Atasun Optik

ATASUN OPTİK İNDİRİM KODU

Üye Olan Herkese 30 Tl İndirim ​

atasunoptik.com’a özel üye olan her kullanıcı için geçerli ve  tüm alışverişlerde geçerli olan 30 tl indirim kampanyası. 

Atasun Optik'ten Online Alışverişlerde Geçerli Ücretsiz Kargo Kampanyası

Atasun Optik web sitesinden online alışverişlerde geçerli olan ücretsiz kargo kampanyası.

Sepete Eklediğiniz Her Yedek Gözlük İçin 40 Tl İndirim

Atasun Optik’ten sepetinize eklediğiniz her yedek güneş gözlüğü için 40 TL indirim fırsatı

Atasun Optik indirim kodu nedir ?

Hepimiz internet üzerinden e-ticaret siteleri ya da online mağazalardan gerek giyim-kuşam gibi ihtiyaçları gerekse telefon, elektronik aletler gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Günümüz de internetin ve teknolojini gelişmesiyle ve her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? Atasun optik indirim arıyorsanız, veya Atasun Optik indirimli Gözlükler, güneş gözlükleri tam da üzerine bastınız 🙂 İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin Atasun Optik‘den herhangi bir şey alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 150 Tl olan alışverişiniz de 50 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 150 yerine 100 Tl ödemiş oluyorsunuz.

Atasun Optik indirim kodu nasıl kullanılır ?

Sayfamızda hemen yukarı bölümde güncel olarak paylaştığımız ve düzenlediğimiz Atasun Optik indirim kampanyaları bulunuyor. Bazı paylaşımlar kampanya bazı paylaşımlar ise indirim kuponu şeklindedir. Buradan kullanmak istediğiniz Trendyol indirim kodu yada kampanyayı seçiniz ve kırmızı yönlendirme butonuna tıklayarak ilgili online alışveriş sitesine gidiniz. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Kullandığınız Atasun Optik indirim kampanyaları geçersiz olması durumunda bize değil alışveriş sitesine şikayette bulununuz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum.

Atasun Optik hakkında

atasun optik indirim kodu

Merkezi İstanbul Şişli’de bulunan, dünyada 45 ülkede, 6.500’den fazla mağazası ve 26.000’den fazla çalışanıyla aktif olarak faaliyet gösteren, GrandVısıon şirketinin %100 iştiraki Atasun Optik olarak 2007 yılından beri ülkemiz de faaliyet göstermektedir. Yapmış olduğu uluslararası ortaklığın verdiği güçle, hızlı bir büyüme sürecine girerek 2017 itibari ile ülke genelinde 51 ilde ve 245 noktaya ulaşmıştır. Optik sektöründe en iyi kalite ile, en uygun fiyatlarla herkese ulaştırmak ve en çok tercih edilen optik firması olmak en büyük hedeflerinden biridir. Ekonomik fiyatlarımızla müşterilerimizin memnuniyetini garanti etmektedir. Ray-ban, Lacoste, Mustang, Inesta, Gucci gibi popüler markaları atasun optik güneş gözlükleri lensleri ve kadın, erkek, çocuk, aksesur gibi kategorileri ile onlarca ürünü bulunmaktadır. Atasun Optik indirim kodu kampanyaları ile alışverişler daha tasarruflu hale gelmektedir.

atasun optik indirim kodu

Ödemeyi  kredi kartıyla yapacağım güvenli midir diye sormanıza gerek yok. Kartınızı kullanarak ödeme işleminizi yapabilirsiniz, güvenli ödeme için ssl sertifikası bulunmaktadır. Kullanacağınız Worl, Axess, Cardfinans, Bonus ve Advantage gibi kredi kartlara taksit seçeneği vardır. Atasun Optik online alışveriş sitesinden verdiğiniz siparişler en geç 3 iş günü içinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasına teslim edilen siparişler teslimat adresinize bağlı olarak 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Atasun optik bözlük modelleri ve Ayrıca Sanal mağaza atasunoptik.com’a kayıt olan herkese 30 tl indirim veriliyor. Üründe hasar olduğunu kargodan ürünü teslim aldıktan sonra fark ettim, ne yapmam gerek? 2 iş günü içerisinde hasarlı ürün bildirimi yaparak iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 2 iş günü sonunda iade bildirimi yapılmayan hasarlı ürünleriniz iadesi kabul edilmeyecektir.

Atasun Optik online mağazasında dilerseniz kredi kartınızla taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Tüm orijinal güneş gözlüklerini kampanya fırsatlarından yararlanarak güvenle alabilir memnun kalmadığınız ürünü 14 günde iade edebilir ya da 30 günde dilerseniz mağazalarda da değiştirebilirsiniz. Ülkemizin en güncel ve en büyük indirim kodu sitesi indirimbul.org’dur. Sitemizin arama motoruna istediğiniz mağazanın adını yazarak o mağazanın indirim kodlarını kolayca arayabilir, en güncel kupon kodları, indirim kodları, hediye çekleri, indirim kuponları arasından seçtiğinizi ücretsiz kullanabilir, alışverişi daha da ucuza getirebilirsiniz. Diğer mağazaları görmek için linkten gidebilirsiniz. En güncel fırsatları kaçırmamak için bizleri takip etmeyi unutmayınız.