Big Drunk Satanic Massacre İnceleme

Big Drunk Satanic Massacre; aksiyon, bağımsız yapım ve rpg türünde karşımıza çıkıyor. Big Way Games imzalı bu aksiyon oyunu, şimdilik kapalı beta aşamasında, çıkış tarihi 2019 Eylül olarak belirtiliyor. Steam üzerinden satışa sulunacak oyunu resmi web sitesinden erken ön satışa katılmak için bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Erken erişim fiyatı 20 dolar olarak belirlenmiştir.

Big Drunk Satanic Massacre

Big Drunk Satanic Massacre Hikayesi

Dediğimiz gibi aksiyon,macera ve rpg türüde olan oyun hikayesi, ana kahraman Lou’nun güzel Hanımefendi’yi şişman bir palyaçonun pençelerinden bulup kurtarmak üzere bir Cehennemde ortasında gerçekleşir. Kısacası elinize silah alın ve bütün o kötü düşmanlarınıza cehennemi yaşatın…

Cehennemin farklı alanlarını temsil eden dört bölümden oluşmaktadır. Bu seviyelerin ardındaki fikir belirli patronları öldürmektir. Her patron benzersiz, çok kademeli bir dövüşü temsil ediyor ve oldukça zorlu. Oyuncunun altı silahla büyülü bir yetenek arasında seçim yapması gerekiyor. Oyunun temel özelliği Lou’nun alem tarafından iyileştirilmiş olmasıdır. Ne kadar fazla içerse, kandaki alkol seviyesi o kadar artar ve bu da onun için iyi olur. Sonuç olarak, olumsuz veya pozitif etkiler olabilir. Oyun, cehennemdeki Big Wack fast food cafe, Skeletons Gecekondu ve Red Lights Bölgesi gibi dört bölümden oluşuyor.

Cehennemi Kurtar! Bir dakika ne? Evet, doğru – Cehennem! Eskiden olduğu yer orası değil – cehennem ele geçirilmiş. Dünyanın bildiği en iğrenç karanlık iğrenç kötülüğün elinde. Değerli ana vatanınızı bir tımarhaneye dönüştürdüler ve sadece siz onları durdurabilirsiniz! Kötülüğün sağ tarafını seç ve “prenses” ini kurtar – en cüretkar cehennem cehennemi. Şimdi indir ve bütün kötü düşmanlarına gerçek cehennemi yaşat. Resmi web sitesinden erken ön satışa katılmak için bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=kPLugtCvgrY

Minimum İşletim Sistemi

  • İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, 8 or 10
  • İşlemci: 2,6 GHz Intel® Core ™ i5750 veya 3,2 GHz AMD Phenom ™ II X4 955
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5850
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible soundcard

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir