Boyner

BOYNER İNDİRİM KODU

Büyük Boyner İndirimi %60'a Varan İndirim

Boyner’de online mağazada seçili ürünlerde (2854) geçerli %60’a varan indirim kampanyası. Ürünlere aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Her 250 TL Alışverişte 75 TL İndirim Kodu

Yeni bir yıl, yeni bir sen. Boyner online mağazasında yapacağınız her 250 tl ve üzeri alışverişte 75 tl indirim kodu: YY75

Alacağınız 2.Ürüne Tam %40 İndirim Kodu

Boyner’den yeni bir fırsat. Alacağınız 2.ürüne tam %40 indirim kodu : HL40

200 TL ve Üzeri Alışverişe Ücretsiz Kargo

Boyner’de yapacağınız 200 tl ve üzeri alışverişte kargo ücretsizdir. Ayrıca 30 gün içine değişim imkanı bulunmaktadır.

Boyner İndirim Kodu

Artık çağımız da internetin ve teknolojinin gelişim hızını takip edemez olduk. İnsalık adına hizmet ve oldukça faydası bulunmaktadır. Bu faydalardan biride online alışveriş. Evet e-ticaret sitelerinden online alışveriş yapmak herkes taradından revaçta. Hepimiz internet üzerinde giyim ayakkabı elbise çanta gibi ihtiyaçları gerekse alet araç gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? Boyner indirim kodu arıyorsanız, sayfamız size göre şanslısınız. İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin Boyner ayakkabı alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 120 Tl olan alışverişiniz de 20 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 100 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte boyner indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır. Kısaca konu bu şekilde özetlenebilir.

Boyner  indirim kodu nasıl kullanılır ?

Sayfamızda hemen yukarı bölümde güncel olarak paylaştığımız ve düzenlediğimiz Boyner indirim kampanyaları bulunuyor. Bazı paylaşımlar kampanya bazı paylaşımlar ise indirim kuponu şeklindedir. Buradan kullanmak istediğiniz Boyner indirim kodu yada kampanyayı seçiniz ve kırmızı yönlendirme butonuna tıklayarak ilgili online alışveriş sitesine gidiniz. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Kullandığınız Boyner indirim kampanyaları geçersiz olması durumunda bize değil alışveriş sitesine şikayette bulununuz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum – İndirim Bul Yönetimi – 2019.

Boyner Hakkında

boyner indirim kodu

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. çoğunluk olarak tekstil ürünleri satan bir Türk perakende şirketidir. Firma 2013 yılında Türkiye’nin 37 ilinde 78 Boyner ve 61 YKM mağazası bulunmakta ve yaklaşık 5.200 kişi çalışmaktadır. 1981’de ‘Çarşı’ tabelasıyla Bakırköy’de açılan bir ilk mağazasıyla faaliyete başlayan Boyner, alışveriş dünyasını yeniliklerle tanıştırarak, sürekli olarak büyümesini sürdürdü. 2013’te YKM’nin hisselerini alarak, sektörde büyük güçlerden biri haline geldi. Boyner bugün dahil  çoklu katlı mağazaları, tek kategorili uzmanlaşarak konsept mağazaları Boyner Sports, YKM Sport, Outlet Mağazaları ve YKM Mağazaları ile 6 farklı mağazacılık konsepti ile Türkiye’nin 37 ilinde 117 mağazası ile hizmet veriyor. Boyner, müşterilerine kadın, erkek, çocuk, bebek, genç aktif spor giyimden ayakkabı ve aksesuara, kozmetikten ev dekorasyon gibi onlarca kategoride ürünlerine kadar ve pek çok yerli ve yabancı marka ürünü bir arada sunuyor. Ayrıca boyner çanta kadın, erkek, çocuk, genç aktif spor giyim ayakkabı boyner outlet gibi kategorilerinde House Of Camellia, Black Pepper, Penford, North ofs Navy, Cotton Ber, T-Box, Limon Company,  Mammaramma, Monster High, Barbie, Pink & Orange, Funky Rocks, North of Navy Kids, Limon Company Kids gibi özel markaları ile de dünya moda markalarını bünyesinde buluşturuyor. Boyner ve YKM Mağazaları, tüm lifestyle kategorilerinde müşterilerine doğru sezon, marka birliktelikleri, görsel sunum, servis ve mükemmel alışveriş düzeni ile yüksek kaliteli milyonlarca ürün sunarak müşterilerinin keyifli alışveriş deneyimi yaşamaları için olanak sağlıyor ve hizmet veriyor.

boyner indirim kodu

Genel merkezi şişli istanbul’da bulunan marka, 2016 yıl sonu itibarıyla ülkemizin 37 ilinde 117 mağazası ile 300.000 m2 satış alanına ulaşan Boyner Büyük Mağazacılık, yılsonu itibariyle yaklaşık 4.800 çalışanı ile yaklaşık 120 milyonun üzerinde ziyaretçiyi ağırladı. Ülkemizin en çok sevilen ve tercih edilen isim olma’ vizyonuyla geniş kapsamlı bir değişim sürecini başlatan Boyner, ürün ve marka çeşitliliği ile müşteri deneyimine, tedarik süreçlerinden satış kanallarına kadar birçok yeniliği hayata geçiriyor. Mesela boyner parfüm alacaksınız, siparişiniz en geç 7 gün içinde ulaşacaktır. Yenilikçi kimliğiyle e-ticaret alanında da hızla büyüyen marka, mağaza ve online alışverişi birleştiren “all-line” uygulamaları ile yenilikler katmaya devam ediyor. Diğer mağazaları görmek için linkten gidebilirsiniz. Boyner Çağrı Merkezi: 444 29 67 (09:00-22:00) Boyner Büyük Mağazacılık Merkez Ofis: 0212 335 75 00 mail adresi için info@boyner.com.tr. Güncel indirimler için bizleri takip etmeyi unutmayınız. Sosyal medya twitter ve instagram hesaplarımızdan da paylaşımlarımızı görebilirsiniz.