CarrefourSa

CARREFOURSA İNDİRİM KODU

Seçili Ürünlerde %50'ye Varan İndirim Fırsatı

Seçili CarreforSa market ürünlerinde geçerli %50’ya varan indirim kampanyası. Seçili ürünlere aşşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Garanti Pay İle 300 Tl Alışverişe 50 Tl İndirim

Garanti pay ile yapacağınız 300 tl ve üzeri alışverişe sepette anında 50 tl indirim kampanyası.

Onlarca Üründe Sepet Dolusu Fırsatlar

CarrefourSA’da onlarca üründe ve kategoride geçerli sepet dolusu fırsatları kaçırmayın.

CarrefourSA İndirim Kodu & Kuponu Nedir ?

Hepimiz internet üzerinden e-ticaret siteleri ya da online mağazalardan gerek giyim-kuşam gibi ihtiyaçları gerekse telefon, elektronik aletler gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Günümüz de internetin ve teknolojini gelişmesiyle ve her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? Carrefoursa indirim arıyorsanız, tam da üzerine bastınız 🙂 İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin CarrefourSA‘dan herhangi bir şey alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 220 Tl olan alışverişiniz de 20 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 220 yerine 200 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte Carreforsa indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır.

CarreforSA İndirimleri

Sayfamızda hemen yukarı bölümde güncel olarak paylaştığımız ve düzenlediğimiz carrefoursa indirimleri bulunuyor. Bazı paylaşımlar kampanya bazı paylaşımlar ise indirim kuponu şeklindedir. Buradan kullanmak istediğiniz carrefoursa indirim kodu yada kampanyayı seçiniz ve kırmızı yönlendirme butonuna tıklayarak ilgili online alışveriş sitesine gidiniz. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Kullandığınız carrefoursa indirim kampanyaları geçersiz olması durumunda bize değil alışveriş sitesine şikayette bulununuz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum – İndirim Bul Yönetimi – 2019.

CarrefourSA Hakkında

carrefoursa indirim kodu

Carrefour, 1959 yılında Fransa’da kurulan uluslararası bir süpermarketler zinciridir. Wal-Mart’tan sonra dünyanın en büyük cirosuna sahip mağazacılık şirketidir. Ülkemizde ise Kutay Kartallıoğlu’nun CEO olduğu Carrefoursa, Sabancı Holding ve Carrefour şirketlerinin ortaklığında oluşmuş bir marketler zinciridir. İlk şubesi 22 Kasım 1993 tarihinde İstanbul İçerenköy’de açılmıştır. Genel Merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Sanal market sayfasında meyve, sebze, et, balık, içecek ve temizlik ürünleri gibi kategorilerde market ürünleri bulunmaktadır. Yayınladığımız CarrefourSA indirim kataloğu ve kampanyaları ile alışveriş yaparken tasarruf edebilirsiniz.  Carrefoursa.com’da , sipariş verdiğiniz gün ve takip eden üç gün içinde teslimat saati belirleme imkanı sunulmaktadır. Siparişiniz Teslimat Seçeneği ekranından seçeceğiniz saat dilimi içinde size teslim edilecektir. Kargo 50 TL – 149.99 TL arası 4,90 TL (KDV Dahil) 150 TL – 249.99 TL arası 2.90 TL (KDV Dahil) 250 TL ve üzeri ücretsizdir. Kredi kartı bilgileriniz 128 bitlik SSL protokolü alanında olduğundan kesin ve tam güvence altındadır. Diğer mağazaları görmek için linkten gidebilirsiniz.

carrefoursa indirim kodu

Carrefoursa sanal market sitesi Gerek web arayüzü, optimizasyonu gerekse mobil uygulaması kullanışlı ve kullanıcı dostudur. Yaptığınız alışverişlerini bedelini siparişinizi oluştururken kredi kartı ile online olarak ödeyebilirsiniz. Ödeme sayfasındaki “Kredi Kartı ile Online Ödeme” butonun işaretleyip kart bilgilerinizi girmeniz ve mesafeli satış sözleşmesini onaylamanız yeterlidir. Bankadan onay alındığı anda siparişiniz tamamlanacaktır. CarrefourSA.com üzerinden tüm banka kartları ile alışveriş yapabilirsiniz. Üye işyeri oldukları bankalar; Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Finansbank, Garanti Bankası ve Halkbank’tır. Taksitli alışverişi sadece bu bankalara ait taksit kampanyaları olan kartlar ile yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerin bedelini siparişinizi oluştururken kredi kartı ile online olarak ödeyebilirsiniz. Online ödeme seçeneklerimiz arasında Garanti Pay de yer almaktadır. ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (on dört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. ayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir. Güncel fırsatları kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayınız. Hepinize keyifli alışverişler dileriz.