Depositphotos İnceleme

Stok fotoğraf nedir ? stok fotoğrafçılık ne demektir ? en iyi stok fotoğraf sitesi hangisidir ? gibi soruların cevabı yazımızda. Bir çoğumuz dijital ortamlarda kullanmak için çeşitli resim ve görsellere ihtiyaç duyarız. Makale yazdığımız bir blogda, web sitemizde, youtube kanalımızda video içinde ya da herhangi bir afiş, broşür yapmak için resim, görsel ve video kullanırız. Google görseller ya da benzeri farklı ortamlardan alıp kullandığımız görsellerin telif hakkı sahibi biz değil yükleyen kişinindir. Durum böyle olunca istediği zaman telif isteme hakkına sahiptir. Peki bu görsel medyaların lisansına sahip olup, özgürce kullanmak istersek ? Stok fotoğraf siteleri ise bu amaca hizmet etmek için kurulmuş firmalardır. Kullanıcılar onlarca kategori içinden istediği resim, görsel ve videoyu satın alıp, lisanslı bir şekilde rahatça kullanabilir.

En İyi Stok Fotoğraf Sitesi Hangisi ?

Benim önerdiğim ve bu yazımda da inceleyeceğimiz olan Depositphotos yüksek kalitedeki stok fotoğraf, grafik, vektör ve videoları bulunuyor ve sahipleri ile memnun müşterileri bir araya getiriyor. Birçok ülkeden yetenekli insan ve profesyonellerin içerikleri bulunuyor. Stok fotoğraf satın almayı düşünüyorsanız kesinlikle deneyebilirsiniz. Tabi ki bununla sınırla kalmayıp hatta kendi fotoğraf veya videolarını da satış yaparak buradan para kazanıp gelir elde edebilirsiniz. Yani Stok fotoğrafçılık yapabilirsiniz. Bunun için başta kayıt olmanız gerekli. Daha sonra çekmiş olduğunuz görseller bir takım çekim kurallarına uygun olmalıdır. Satmak için göndermil olduğunuz fotoğrafınız depositphotos ekibi tarafından incelenir, ve uygun görülürse kabul edilip satışa çıkar. Görseliniz net olmalı, odak noktası düzgün, gerekli açıklamalar ve başlığı doğru yazılmış olmalıdır. Konu para çekimine geldiğinde ise tabi belirli bir çekim limiti olacaktır. Bunun gibi şartları önceden incelemenizi tavsiye ederiz.

En İyi Stok Fotoğraf Sitesi

Stok fotoğraf almak istiyorsak ve aklınızda konu yoksa size yardımcı olacak konular vardır. Örneğin; Soyut, doğa, iş, manzara, insan, yemek, finans, eğitim, bilim, ve din gibi onlarca kategoriye sahip ve 30 milyon küsür medya bulunuyor. 192 çeşitli ülkeden binlerce müşterilere sahip olup 20 dilde 7/24 destek veren bu muhteşem firma 2009 yılında Dmitry Sergeev tarafından kurulmuştur. Merkez ofisi ABD, Florida’da bulunan Depositphotos hızlıca dünyadaki en hızlı gelişim gösteren mikro stok acentası olmuştur. Ayrıca video koleksiyonu 3 milyon dosyaya ve toplam koleksiyonu 80 milyon dosyaya erişmektedir ve bu bize devasa bir arşive sahip olduğunu göstermektedir.

Depositphotos İndirim Kodu

İndirim bul ayrıcalığı ile siz değerli takipçilerimize bir fırsatımız var. Depositphotos‘da tüm abonelik ve satın alımlarınızda %10 indirim burada. İndirim kodunuz; ADM10OFF. Kodu kullanmak için sepete geldiğiniz zaman kupon kodu kısmını görürsünüz. Oraya kodu girerek bu indirimden rahatlıkla faydalabilirsiniz. Abonelik ve satın alımlarınızı tasarruflu bir şekilde tamalayabilirsiniz.

En İyi Stok Fotoğraf Sitesi

Müşteri memnuniyetine büyük önem vererek çalışan bu stok fotoğraf sitesinde, Ücretsiz bir şekilde hesap açıp, kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde stok fotoğraf indirip kullanma fırsatı da sunuyor. En iyi stok fotoğraf sitesi yazımız bu kadardı. Depositphotos’a gidip inceleme için bu linke tıklayarak gidebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Bir sorunuz olursa yorum yaparak bana sorabilirsiniz. Diğer blog yazılarımızı göz atmanızı tavsiye ediyorum. İyi günler dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir