D&R

D&R İNDİRİM KODU

250 TL ve Üzeri Alışverişinize 50 TL D&R Puan Hediye

16-31 Aralık 2019 tarihleri arasında, D&R Mağazaları’ndan D&R Kart ile yapılacak 250 TL ve üzeri kırtasiye, oyun-oyuncak, hediyelik eşya ve hobi kategorilerinde geçerlidir. Kampanya elektronik, elektronik aksesuar, kitap, yazılım, dergi, ön ödemeli kartlar kategorileri ve Milli Piyango bilet alışverişlerinde geçerli değildir.

Faber-Castell Ürünlerinde %50 İndirim Kampanyası

D&R mağazalarında faber-castell ürünlerinde %50 indirim kampanyası. Ürünlere aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

D&R 75 TL ve Üzeri Alışverişe Kargo Bedava

D&R online mağazasında yapmış olduğunuz 75 tl ve üzeri alışverişlerinizde geçerli kargo bedava kampanyası.

D&R Çok Satanlar

D&R’da kitap, kırtasiye, elektronik gibi onlarca kategoride en çok satan ürünleri

D&R Hakkında

d&r indirim kodu

D&R, Turkuvaz Medya Grubu’na bağlı Türk şirketi. Kasım 1996’da Doğan Holding ve Raks grubunun ortaklığı ile kurulmuş ve iki şirketin baş harfleri yeni kurulan şirketin adını oluşturmuştur. D&R, ilk mağazasını 1997 senesi  mayıs ayında Erenköy’de açmıştır. Nisan 2019 tarihi itibariyle ülkemiz genelinde 50 ilde 205 mağazasında D&R herkes için aktif olarak hizmet sunuyor. Onun dışında d&r kitap müziğe, filmden elektronik ürünlere, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturan D&R, okuyan ve dinleyen bir Türk toplumunun oluşumuna katkıda bulunuyor. Gün geçtikçe sayısı artan mağazalarının yanı sıra D&R, ile de kültür-eğlence sektöründe yeniliklerini artırmaya devam ediyor ve kaliteli ürün ve markaları ile ülkemizin her yerindeki müşterileriye değer vererek onlara rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimiyle ulaştırıyor. Genel müdürlüğü mecidiyeköy istanbulda bulunan marka, vizyonunu; İnsanların zihnen özgürleşmesinin ve kişisel gelişimin destekçisi olarak sevilen ve tercih edilen bir markası olmayı belirlemiştir. Marka misyonunu ise; Sınırları kaldıran, özgürleştiren, destekleyen ve cesaretlendiren platform olmak, olarak belirlemiştir. 

d&r indirim kodu

D&R‘dan alışveriş yapmak istiyorsanız ve standart teslimat seçeneğinde sipariş tarihinden sonra 2 – 4 iş günü içerisinde, hızlı teslimat seçeneğinde sipariş tarihinden 1 gün sonra,  aynı gün teslimat seçeneğinde, siparişinizi verdiğiniz gün için belirtilen saatleri arasında teslim edilir. Standart Teslimat seçeneğinde ise 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde yurtiçindeki gönderimler için kargo ücretsizdir. 100 TL altındaki alışverişlerinizde 7,99 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. Kargo Bedava kampanyaları sadece Standart Teslimat seçeneğinde geçerlidir. Hızlı Teslimat seçeneği ile oluşturulan siparişler  için 11,99 TL, Aynı Gün Teslimat seçeneği ile oluşturulan siparişler için  14,99 TL ücreti bulunmaktadır. Aldığınız ürünleri iade etmek isterseniz eğer ürün veya ürünlerinizin kusurlu/arızalı/bozuk olması halleri haricinde 14 (on dört ) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayarak iade edebilirsiniz. Yurtdışı teslimatlı siparişlerde cayma hakkı kullanılması durumunda kargo gönderi ücreti müşteriye ait olacaktır. Üstelik sadece kitap değil d&r panda, kar küresi, kulaklık gibi çeşitli ürünlerde bulabilirsiniz.

D&R İndirim Kodu

Artık çağımız da internetin ve teknolojinin gelişim hızını takip edemez olduk. İnsalık adına hizmeti ve oldukça faydası bulunmaktadır. Bu faydalardan biride online alışveriş. Evet e-ticaret sitelerinden online alışveriş yapmak herkes tarafından revaçta. Hepimiz internet üzerinde giyim ayakkabı elbise çanta gibi ihtiyaçları gerekse alet araç gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? D&R indirim arıyorsanız, sayfamız size göre şanslısınız. İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin D&R Kitap veya herhangi bir şey alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 120 Tl olan alışverişiniz de 20 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 100 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte D&R indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır. Kısaca konu bu şekilde özetlenebilir. Diğer mağazaları görmek için bu linkden gidebilirsiniz.

D&R İndirim Kuponu Kullanımı

ayfamızda hemen yukarı bölümde güncel olarak paylaştığımız ve düzenlediğimiz dr indirim kampanyaları bulunuyor. Bazı paylaşımlar kampanya bazı paylaşımlar ise indirim kuponu şeklindedir. Buradan kullanmak istediğiniz dr indirim kodu yada kampanyayı seçiniz ve kırmızı yönlendirme butonuna tıklayarak ilgili online alışveriş sitesine gidiniz. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Kullandığınız D&R kampanyaları geçersiz olması durumunda bize değil alışveriş sitesine şikayette bulununuz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum. Merkezi mecidiyeköy istanbul’da bulunan d&r iletişim adresleri telefon; +90 (850) 266 3737 ve mail adredi; bilgi@dr.com.tr Çalışma Saatleri 09:00-21:00 arasıdır.