Ebebek

EBEBEK İNDİRİM KAMPANYALARI

Tüm Beslenme Gereçlerinde %22 indirim!

Ebebek.com’daTüm Beslenme araç ve gereçlerinde (469) %22 indirim! Ürünlere aşşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ebebek.com'da 150 Tl ve Üzeri Alışverişe Kargo Bedava

Ebebek.com’a özel yapacağınız 150 tl ve üzeri alışverişte geçerli kargo bedava kampanyası

Seçili Medisa Sağlık Ürünlerinde %25 İndirim

Ebebek.com’da seçili Medisa sağlık ürünlerinde geçerli olan %25 indirim kampanyası. Ürünlere aşşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Seçili Kraft Ürünlerinde Geçerli %30 İndirim

Ebebek.com’da seçili Kraft ürünlerinde geçerli olan %25 indirim kampanyası. Ürünlere aşşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tüm Dolu Marka Oyuncaklarda %30 İndirim

Ebebek.com’da tüm Dolu markalı oyuncak ürünlerinde (63) geçerli %30 indirim kampanyası.

Ebebek İndirim Kodu Nedir ?

Ebebek indirim kodu nedir ? ebebek indirim kuponu nasıl kullanılır ? Hepimiz internet üzerinden e-ticaret siteleri ya da online mağazalardan gerek giyim-kuşam gibi ihtiyaçları gerekse telefon, elektronik aletler gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Günümüz de internetin ve teknolojini gelişmesiyle ve her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? ebebek indirim arıyorsanız, tam da üzerine bastınız 🙂 İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin  ebebek bebek arabası alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 120 Tl olan alışverişiniz de 30 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 120 yerine 90 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte ebebek indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır.

Ebebek İndirim Kodu Nasıl Kullanılır ?

Sayfamızda hemen yukarı bölümde güncel olarak paylaştığımız ve düzenlediğimiz ebebek indirimleri bulunuyor. Bazı paylaşımlar kampanya bazı paylaşımlar ise indirim kuponu şeklindedir. Buradan kullanmak istediğiniz ebebek indirim kodu yada kampanyayı seçiniz ve kırmızı yönlendirme butonuna tıklayarak ilgili online alışveriş sitesine gidiniz. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Mesela ebebek ürünleri satın alacaksınız, kullandığınız kampanyaları geçersiz olması durumunda bize değil alışveriş sitesine şikayette bulununuz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum – İndirim Bul Yönetimi – 2019.

Ebebek Hakkında

ebebek indirim kodu

Halil Erdoğmuş tarafından 2001 yılında kurulan ebebek, bebek bakımıyla ilgili geniş kategori ve ürün yelpazesiyle aktif olarak hizmet veren popüler e-ticaret mağazasıdır. ebebek.com, bebek ürünleri alışverişi konusunda Türkiye’nin ilk online mağazası olma özelliğini taşımaktadır. Giyim & tekstil, bebek odası, banyo & bakım, bez & mendil, ebebek oyuncak & kitap, araç & gereç, beslenme, emzirme ve güvenlik gibi kategorilerde yüzlerce kaliteli ürün barındırmaktadır. Güvenli aşışveriş, gizlilik, değişim – iade, ödeme seçenekleri gibi konularda sorun yaşatmayan, müşteri memnuniyetine önem veren ebebek, anne ve babalar için popüler bir mağaza haline gelmiştir. Yapmış olduğu kampanyalarla herkesin ilgisini çekebilmektedir. Bizim de paylaşmış olduğumuz kupon ve kampanyalar ile daha tasarruflu bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Diğer mağazaların da indirimlerini görmek için verilen linkten gidebilirsiniz. Web sitemizde 35’i aşkın mağaza ve ünlü e-ticaret isimlerinin kesinlikle görmeniz gereken indirimleri bulunuyor.

ebebek indirim kodu

Toplam sepet tutarı 99,99 TL ve altındaki siparişler için kargo bedeli 4,99 TL, 100-149,99 TL arasındaki siparişler için 3,99 TL, 150 TL ve üzerindeki siparişler için kargo ücretsizdir. Öncelikle kredi kartı/ banka kartı ya da BKM Express olarak 2 farklı seçenekle sunulan ödeme tipinizi seçmeniz gerekmektedir. Kredi kartı ya da Banka Kartı ile ödemeyi seçtiyseniz ve Masterpass üzerinde önceden kayıtlı kartınız varsa ilk çıkan alanı işaretleyip ödemeye devam edebilirsiniz. İnternetten alınan ürünün iade süresi 14 gündür. Ebebek beşik gibi mağazadan alınan her ürünün iade süresi 7 gündür. Tekstil ve güneş yaz ürünleri kategorisinde değişim süresi 30 gündür.  Bebek bezi ve mamalarda değişim süresi 30 gündür. Diğer ürünlerde değişim süresi 90 gündür. Mağaza ve internette değişim süresi aynıdır. İadenin hesaba yansıma süresi max. 5 iş günüdür.  İnternetten yapılan alışverişlerin mağazalardan iade edilmesi durumunda kredi kartınıza geri ödeme imkânı teknik olarak yoktur.Kabul etmeniz durumunda iade edilen ürün karşılığında 1,5 yıl kullanım süreli ebebek alışveriş çeki olarak alabilir ya da ürünün değişimini talep edebilirsiniz. Mağazalarda faturasız değişim / iade yapılamamaktadır.En güncel fırsatları kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayınız. Hepinize keyifli alış verişler dilerim.