Fırsat.me

Fırsat.Me İndirim Kampanyaları

Tüm Alışverişlerde Geçerli %5 İndirim Kodu

Fırsat.me’de tüm alışverişlerde geçerli olan %5 indirim kodu : FIRSATME5Y

Tema Park İstanbul’da Eğlenceye Yolculuk Bileti 169 TL Yerine 84,99 TL

Fırsat.Me İsfanbul Tema Park İstanbul’da Eğlenceye Yolculuk Bileti 169 TL Yerine 84,99 TL’den Başlayan Fiyatlarla

İstanbul Akvaryum’ Giriş Bileti 69 TL yerine 58.65 TL

Dünya’nın En Büyük Tematik Akvaryumu Florya ’İstanbul Akvaryum’ Giriş Bileti 69 TL yerine 58.65 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Tüm Fırsatlara Geçerli %7 İndirim Kodu

Fırsa.me’de tüm fırsatlarda geçerli %7 indirim kodu : FRSME7Y

Fırsat.Me İndirim Kodu Nedir ?

Hepimiz internet üzerinden e-ticaret siteleri ya da online mağazalardan gerek giyim-kuşam gibi ihtiyaçları gerekse telefon, elektronik aletler gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Günümüz de internetin ve teknolojini gelişmesiyle ve her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? Fırsat.me indirim arıyorsanız, tam da üzerine bastınız 🙂 İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin Fırsat me sinema alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 150 Tl olan alışverişiniz de 50 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 150 yerine 100 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte Fırsat.me indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır.

İndirim Kodu Nasıl Kullanılır ?

Sizler için paylaşmış olduğumuz fırsat me indirim gönderisinden birine tıklayıp sayfaya gidiniz. Daha sonra o sayfada paylaştığımız fırsat.me indirim kodu kopyalayınız veya yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesine gidin. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hallı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Geçersiz kampanyaları bize değil alışveriş sitesine şikayet ediniz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için Teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum.

Fırsat.Me Hakkında

Fırsat.Me indirim kodu

Merkezi İstanbul, Şişli’ de bulunan Fırsat.Me, 2012 Yılından itibaren faaliyet gösteren en iyi sosyal alışveriş ve yaşam platformu haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, birbirinden farklı etkinlikleri, popüler mekanlarda en iyi fiyat garantisi ile müşterilerine sunmaktadır. Şikayet var ve firsat.me de bulunan istatistiklerine göre 2015-2017 yılları arasında 3 sene üst üste kendi sektöründe en yüksek müşteri memnuniyet oranını yakalamıştır. Yapacağınızı bütün alışverişlerde 14 gün içinde koşulsuz iptal ve iade edebilir, herhangi bir kesinti olmadan ücret iadesi alabilirsizin. Böylelikle müşte memnuniyeti kazanıp sıkça tercih edile bir platform olmayı başaemıştır. Restaurant, tatil,konser, tiyatro ve benzeri onlarca etkinliğe katılabilirsiniz. Ayrıca paylaşmış olduğumuz indirim kodu ve kampanyaları ile tasarruflu alışveriş yapabilirsiniz. Fırsat.me indirim kodu için web sayfamızı takip etmeyi unutmayınız. 

fırsat me indirim kodu

Firsat.Me’de ödemeleriniz “3D GÜVENLİ ÖDEME” sistemi ile veya BKMExpress ile gerçekleştirildiğinden dolayı kredi kartınız ile bir başkasının alışveriş yapmasının önüne geçilmektedir. Firsat.Me’de müşterilerin alışveriş sonrası yapmış olduğu yorum ve değerlendirmeleri okuyabilir kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz. Yapılan yorumlar gerçek kullanıcı deneyimlerine dayanmaktadır. Firsat.Me’de yapacağınızı tüm alışverişleri 14 gün içinde koşulsuz iptal ve iade edebilir, herhangi bir kesinti olmadan ücret iadesi alabilirsiniz. “En İyi Fiyat Garantisi Uygulaması” ile aynı hizmeti başka bir yerde daha ucuza bulmanız durumunda aradaki farkın iki katını geri alabilirsiniz. Firsat.Me’de müşterilerin alışveriş sonrası yapmış olduğu yorum ve değerlendirmeleri okuyabilir kararınızı bu yönde verebilirsiniz. Yapılan yorumlar gerçek kullanıcı deneyimlerine dayanmaktadır. Diğer mağazaları da görmek isterseniz verilen linkten gidebilirsiniz. Yaklaşık olarak 35’i aşkın mağaza ve ünlü e-ticaret isimlerinin kaçırılmaması gereken indirimleri bulunmaktadır.