Flo

FLO İNDİRİM KODU

Efsane İndirim Günleri Tüm İndirimlere Ek Sepette %25 İndirim

Efsane indirim günleri flo ayakkabı, bütün indirimlere ek sepette tam %25 indirim kampanyası

Efsane İndirim Günleri Etiketin Yarısı Fiyatına

Efsane indirim günleri flo’da 4303 ayakkabıda etiketin yarısı fiyatına. Ürünlere aşşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Lumberjack, Dockers, Timberland Ayakkabılarda %40'a Varan İndirim

Şimdi Flo’da Lumberjack, Dockers, Timberland ayakkabı modellerinde %40’a varan indirim kampanyası.

Efsane İndirim Günleri Bot&Çizme Modellerinde %25 İndirim

Efsane indirim günleri flo ayakkabı, 3 Aralığa kadar tüm bot ve çizme modellerinde %25 indirim fırsatı.

Flo İndirim Kodu Nedir ?

Artık çağımız da internetin ve teknolojinin gelişim hızını takip edemez olduk. İnsanlık adına hizmet ve oldukça faydası bulunmaktadır. Bu faydalardan biride online alışveriş. Evet e-ticaret sitelerinden online alışveriş yapmak herkes taradından revaçta. Hepimiz internet üzerinde giyim ayakkabı elbise çanta gibi ihtiyaçları gerekse alet araç gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? Flo indirim kodu arıyorsanız, sayfamız size göre şanslısınız. İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin Flo ayakkabı alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 120 Tl olan alışverişiniz de 20 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 100 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte flo indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır. Kısaca konu bu şekilde özetlenebilir.

Flo  indirim kodu nasıl kullanılır ?

Flo indirim kodu, Flo indirim kuponu, Flo hediye kuponu  gibi ifadelerin hepsi aynı anlama gelmektedir. Alışverişe başlamadan önce yukarı kısımda güncel olarak paylaştığımız ve düzenlediğimiz flo indirim kampanyaları bulunuyor. Bazı paylaşımlar kampanya bazı paylaşımlar ise indirim kuponu şeklindedir. Buradan kullanmak istediğiniz flo indirim kodu yada kampanyayı seçiniz ve kırmızı yönlendirme butonuna tıklayarak ilgili online alışveriş sitesine gidiniz. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Mesele flo ayakkabı modelleri bakacaksınız kullanıdığınız kampanya geçersiz olması durumunda bize değil alışveriş sitesine şikayette bulununuz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum.

Flo Hakkında

flo indirim kodu

Kurum merkezi Bağcılar İstanbul’da bulunan FLO Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. Ahmet Ziylan tarafından 1960 yılında küçük bir atölyede temelleri atılmıştır. Ülkemizde neredeyse ayakkabı pazarının tartışmasız lideri konumundadır. Doğrudan 9.700’ün üzerinde, dolaylı olarak 30.000’e yakın kişiye istihdam sağlayan FLO Mağazacılık, yılda 55 milyon çift ayakkabı satışı gerçekleştirmektedir. Mağazaları ile Türkiye’nin hemen her noktasına ulaşmayı başaran flo bot yurt içinde 500’e yakın mağaza, yurt dışında ise 14 ülkede 80’e yakın mağaza ile aktif olarak hizmet vermektedir. Gelişim kateden ve sürekli yeni mağazalar açarak 2018 sonu itibariyle 600’e yakın mağazaya sahip olmuştur. Şirket olarak, 2023 yılı yurt dışı hedefleri doğrultusunda 300 milyon dolarlık ihracat sağlamayı, toplam 47 ülkede 300 yurt dışı mağazaya ulaşmayı ve ülkemizi dünyanın en büyük ayakkabı üretim yerlerinden biri yapmayı hedeflemektedir. Diğer mağazaları görmek isterseniz linkten gidebilirsiniz. Web sayfamızda 35’den fazla mağaza ve ünlü e-ticaret sitesi isimlerinin kaçırılmaması gereken indirim kampanyalarını görün. Peki Flo’da hangi ayakkabı markaları mevcut ?

 • Lumberjack
 • Dockers
 • Polaris
 • Miss F
 • Ellice
 • Art Bella
 • Seventeen
 • Down Town
 • Garamond
 • Oxicle
 • Kinetix
 • Flogart
 • Mytrax
 • Adidas
 • Nike
 • Lotto
 • Hummel
 • Puma

flo indirim kodu

Ayakkabı , özenerek seçtiğiniz kıyafeti ve uygun kombini tamamlayan en güzel ve dikkat çeken bir detay olmuştur. Hem yaz hem de kış aylarına özel kaliteli Flo ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 5 nokta teknolojisiyle üretilen Flo ayakkabı modelleri sayesinde ayak sağlığınız konusunda endişe etmenize de gerek kalmıyor. Gün içerisindeki konforunuz düşünülerek üretilmiş olduğundan flo spor ayakkabı modelleriyle hem rahatlığı hem de şıklığı aynı anda yaşayabilirsiniz. Flo indirim kodu  ile ekstra indirimli alışverişe geçmeden önce ‘’Ödeme seçenekleri neler? Flo hangi kargo firması ile teslimat yapıyor? Flo’dan aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?’’ gibi sorulara yanıt bulmak istiyorsunuz. O zaman gelin birlikte inceleyelim. flo.com.tr’den almış olduğunuz ve hiç kullanmadığınız ürünleri 60 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz. Vermiş olduğunuz siparişler firmanın kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı MNG ve PTT Kargo ile gönderilir . Yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinize kargo ücretsizdir. Müşteri hizmetler 0850 290 3 356 haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Kapıda nakit ödeme, kredi kartı, banka kartı ve taksitli ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Kısaca anlatacaklarım bu kadar, hepinize bol indirimli alışverişler dilerim.