HAKKIMIZDA

İndirimbul.org online alışveriş yaparken avantaj sağlamak için kullanabileceğiniz indirim kodu, kuponu ve kampanyaları güncel olarak derleyen, ayrıca diğer özel günlerde bulunan tüm kampanyaları siz kullanıcılara sunan sitedir. Sitemizde bulunan onlarca büyük firma ait olan indirim kodlarıyla alışveriş ödemelerini indirimli yapabilirsiniz. Güncel olarak birçok firmaya ait kampanya ve indirimler paylaşmaya devam edeceğiz. E-posta ile kayıt olarak paylaştığımız kodların anında mailinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Son olarak bizi takip etmeyi unutmayınız.

 

İndirim Kodu Kuponu Nedir?

İndirim kodu, ya da kuponu ile online alışveriş yaparken ödeme esnasında mağazalar tarafından sağlanan kodu kullanarak alışverişinizi daha ucuza yapmanızı sağlar. Örnek vermek gerekirse Trendyol, DeFacto, İpekyol, Yalıspor, Aliexpress, Banggod vb. gibi markalar düzenli olarak indirim kodu yayınlayarak satışlarını artırmaya çalışırlar.

İndirim Bul

Bir örnek üzerinden gidecek olursak Migros Sanal Market sitesinin MigrosSanal20 adında bir kod ile 100 liralık alışverişinize 20 TL indirim sağladığını düşünelim. Siz de 120 liraya bir alışveriş yaptınız. ve ödemeyi yapmak üzeresiniz. Ödeme tutarınızın altında çıkan indirim kuponu kullan kısmına paylaşmış olduğumuz bu kodu yazarak anında sepet tutarınızın 100 TL’ye düşmesini sağlarsınız ve 100 lira ödeyerek kolayca satın alımını gerçekleştirirsiniz. Hemen Anasayfa’dan istediğin herşeyi bulabilirsin

İndirim Bul .org’da bulduğum İndirim Kodunu nasıl kullanabilirim?

İndirim Bul da İlk olarak yapmanız gereken hangi kuponu kullanacağınıza karar vermek. Daha sonra bunun için indirim kuponu sağlayan tüm mağazalara göz atabilir ya da anasayfada sizin için paylaştığımız gönderilere bakabilirsiniz. Daha sonra linke tıklayarak alışveriş esnasında kullanacağınız kodu alırsınız. Bu kodu kopyaladıktan sonra alışverişinizi gerçekleştireceğiniz siteye giderek ödeme ekranındaki kod bölümüne girerek alışverişi tamamlarsınız. Böylece alışverişiniz daha ucuza gelmiş ve tasarruf etmiş olacaksınız.

Bizlere daha kolay ulaşmak için mail aboneliğine kayıt olabilirsiniz. Böylece yeni gönderiler size mail gelir ve hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medyada aktif olarak kullandığımız twitter ve instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Yeni gönderilerimizi sosyal medyadan görüp ilk olarak faydalanan siz olabilirsiniz. Blog yönetimi olarak hepinize keyifli ve tasarruflu alışverişler dileriz. Bizi takip etmeyi unutmayın…