Joom Uygulaması İle Çin’den Ucuz Alışveriş

Hepinize merhabalar. Bu yazımda Joom android uygulamasını tanıtacağım. Joom Uygulaması İle Çin’den Ucuz Joom Alışveriş Nasıl yapılır ? Joom güvenilir mi ?. Birçoğumuz Çin menşeili alışveriş siteleri olan Aliexpress, Bangood ve Gearbest’ten ürünler almışızdır. Artık telefonlardan Joom ile alışveriş yapmak daha da kolay. Uygulamayı google playstore’dan indirmek için buraya tıklayınız.

Elektronik, Giyim, aksesuar, ev, mutfak, sağlık, hobi, otomotiv vb onlarca kategoride saysız ürünü bulunan Joom’da istediğiniz ürünü ucuza bulmak mümkün. Kişiselleştirilmiş ürün seçimi şimdi daha da iyi ve daha akıllı. Uygulamayı ne kadar çok kullanırsanız, zevkinize daha çok hitap edecek ürün listesi oluşacaktır! Artık Joom’da alışveriş yaparken daha fazla tasarruf edebilirsiniz! Her hafta ürünlerde %80’e varan yeni indirim fırsatları seni bekliyor! “Fırsatlar”a gidin ve en iyi fiyatlar için ürünleri seçin!

Çin'den Ucuz Alışveriş

Her sistem güncellemesinde Joom’u daha kullanışlı ve kullanımı kolay hale getiriliyor! Ürünler ve teslimatlar hakkındaki düşüncelerinize değer veriyorlar. Yorum yapın ve uygulamada görüşlerinizi paylaşın Joom, hepsi onaylı satıcılardan 4 000 000’dan fazla ürüne sahip! Her yeni Joom uygulama sürümü ile ürün kalitemiz büyüyor ve fiyatlar aynı kalıyor! Türkçe müşteri desteği ve Türkiye’ye garantili teslimat ve inanılmaz fiyatlar.

Peki Joom İle Çin’den Alışveriş Güvenilir Mi?

Zoom alışveriş sitesi güvenilir bir sitedir. Ayni şekilde google play üzerindeki uygulamasi da güvenilirdir. Joom alışveriş sitesinin Türkiye’den pek çok kullanıcısı var.  Joom Litvanya menşeli bir alışveriş sitesi. Ürünlerin Türkiye’ye gelmesi genel olarak 15 ila 45 günü bulabiliyor. Joom, Çin üretimi ürünleri ücretsiz kargo ile Türkiye’ye yolluyor. Joom üzerinden aldığınız Ürün size 75 gün içinde gelmezse ya da hasarlı gelirse paranız iade ediliyor. Yine ürün anlatıldığı gibi degilse paranız iade ediliyor. Joom üzerinde pek çok satıcı var. Bunlara mesaj ile ulaşamıyorsunuz. Ama teknik desteği Joom Türkçe olarak destek veriyor. Yani bir sorun olursa Türkçe destek alabiliyorsunuz. Sonuç olarak joom alışveriş sitesi güvenilir bir sitedir.

Joom’u indirmek için 5 neden:
1. ÜCRETSIZ KARGO (Kesinlikle tüm Joom Türkiye’de tüm şehirlere ücretsiz teslim edilir)
2. İNANILMAZ UCUZ FİYATLAR (Joom fiyatları, size ve diğer birçok çevrimiçi mağazaya yakın mağazalarda bulabileceğiniz fiyatlardan çok daha ucuzdur)
3. PARA İADESİ (Ürünü teslim almadığınızda, ürünlerin hasarlı çıkması veya açıklamaya uymaması durumunda paranızı iade edeceğiz)
4. TÜRKÇE MÜŞTERİ DESTEĞİ (satın alma, iade, teslimat vb. Ile ilgili tüm sorularınız, kendi dilinizde yanıtlanacaktır)
5. GERÇEK MÜŞTERİLERİNDEN YORUMLAR VE DEĞERLENDİRMELER (Uygulamanın tüm yorumları SADECE gerçek müşteriler tarafından yazılmıştır. Siparişleriniz hakkında yorum yazabilir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz)

Joom Uygulamasını google play üzerinde indirmek için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir