Life is Feudal: Forest Village İnceleme

Strateji / simülasyon oyunlarından Life is Fedual: Forest Village; Rus geliştiriciler tarafından 2015’de piyasaya çıkarıldı. Oyunda kendi köyünüzü kurup, içinde yaşayan populasyon yaratıp, açlık mora,mevsim gibi diğer etkenler ile birlikte oyunu sürdürüyorsunuz. Bİnalar ve evler inşa ederek kendi kasabanızı oluşturuyorsunuz. Life is Feudal: Forest Village indir ve ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Life is Feudal: Forest Village

Life is Feudal: Forest Village Hikayesi

Orman Köyü’nde, köylülere sahip olarak ve köyünüzü birinci şahıs bakış açısıyla gözlemleyerek yaratıcılığınıza yepyeni bir seviyede dalma kabiliyetine sahipsiniz. Amaçsızca dolaşabilir ve manzaranın tadını çıkarabilir, kendi başınıza görevler yaparak köyünüzü geliştirmeye yardımcı olabilir veya etrafınızdaki ilham verici emirleri ve köylüleri susturabilirsiniz. Örneğin ormansızlaşma, şifalı otlar ve yenilebilir mantarlar gibi birçok önemli kaynağın ortadan kalkmasına neden olabilir. Ormanda çok yakın dolaşmak vahşi yaşamı ormana daha derinden ve daha avcılardan uzaklaştırabilir.

Değişen mevsimler, kasabanızı etkiliyor: sıcak kuraklıklar mahsullerinizi etkileyebilir, oysa yakacak odun ve sıcak giysiler kışın gerekli olacak ve çok yağmurlu günler çiftçilerinizi toprağı gevşetmeye ve drenajı teşvik etmeye zorlayacaktır. Bazı kaynaklar veya yalnızca belirli mevsimlerde de bulunur.

Tamamen üç boyutlu peyzaj, yerleşim gelişiminiz için ilgi çekici ve heyecan verici bir zorluk yaratır. Binalarınız için araziyi düzleştirme, kuzgunları doldurma ve uygun gördüğü şekilde arazileri güzelleştirme yeteneğine sahipsiniz. Ovalarda ya da tepelerin ya da yamaçların üstündeki binaları inşa etme şansına sahipsiniz – çevresel faktörleri göz önünde bulundurmayı ve köylülerin alanlara daha zor ulaşmalarına yardımcı olmak için adımlar ve yollar açmayı unutmayın.

Life is Feudal: Forest Village

Bitkiler belirli mevsimlerden etkilenir: Sıcak bir kuraklık döneminde çiftçilerin yakındaki kuyulardan elle su almaları gerekir. Öte yandan, yağmur yağıyorsa, drenajı sağlamak için tarlalarındaki toprağı gevşetmeleri gerekecektir. Yel değirmeni, taş ocağı ve cevher madeni gibi çok sayıda hareketli bina var.  Life is Feudal: Forest Village a ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Avcılar, meralarınızı kurtlardan, tilkilerden ve hayvanlardan korumak için de zorunludur. Hayvan popülasyonunu, çoğu hayvanın ürkütücü olduğu ormanı keserek kontrol edebilirsiniz. Ancak, bunu yapmak, diğer şeylerin yanı sıra, et eksikliği ve gizlenmesiyle sonuçlanabilir. Eğer vahşi hayvanlar tamamen ortadan kalkarsa, sakinlerinizin sırtlarında elbise ve karınlarında yiyecek olmayacak! Life is Feudal: Forest Village inceleme yazım bu kadar. Bir sonraki yazılar da görüşmek üzere, hoşçakalınn.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir