Migros Sanal Market

MİGROS SANAL MARKET İNDİRİM

Türk Telekom Prime'la Migros Sanal Market’ten 150 TL ve Üzeri Alışverişlerde 20 TL İndirim

Türk Telekom Prime’la Migros’dan 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor. Türk Telekom Prime mobil uygulaması üzerinden veya cep telefonundan PRIME SANAL boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek indirim kodu alması gerekmektedir. Gelen şifre www.migros.com.tr adresinden veya Migros Sanal Market mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek alışverişlerde ödeme sayfasında ilgili alana girilerek kullanılabilir. Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir. 

Seçili Ürünlerde Çoklu İndirim ve Hediyeli Ürün Kampanyası

Migros Sanal Market’te seçili ürünlerde geçerli 2 al 1 öde, 2.ürüne %50 ve diğer çoklu ürün kampanyaları.

Money Kart İle %70'e Varan İndirimli Ürünler

Migros Sanal Market’te seçili ürünlerde money kart ile geçerli net %70’e varan indirimli ürünler.

Migros Sanal Market İndirim Kodu Nedir ?

Hepimiz internet üzerinden e-ticaret siteleri ya da online mağazalardan gerek giyim-kuşam gibi ihtiyaçları gerekse telefon, elektronik aletler gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Günümüz de internetin ve teknolojini gelişmesiyle ve her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? Migros sanal market indirim arıyorsanız, tam da üzerine bastınız 🙂 İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin  Migros Sanal market‘den herhangi bir şey alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 150 Tl olan alışverişiniz de 50 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 150 yerine 100 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte Migros sanal market indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır.

Migros Sanal Market İndirim Kodu Nasıl Kullanılır ?

Sayfamızda hemen yukarı bölümde güncel olarak paylaştığımız ve düzenlediğimiz migros sanal market indirimleri bulunuyor. Bazı paylaşımlar kampanya bazı paylaşımlar ise indirim kuponu şeklindedir. Buradan kullanmak istediğiniz Migros sanal market indirim yada kampanyayı seçiniz ve kırmızı yönlendirme butonuna tıklayarak ilgili online alışveriş sitesine gidiniz. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Kullandığınız Migros indirimleri kampanyaları geçersiz olması durumunda bize değil alışveriş sitesine şikayette bulununuz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum – İndirim Bul Yönetimi – 2019.

Migros Sanal market Hakkında

migros sanal market indirim kodu

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü ve alanında popüler isim olan Migros, geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır. Kurulmuş olan bu Online market ile ülkemizde öncülerinden biri olmuştur. Sanal market de meyve & sebze, et & balık & kümes, süt & kahvaltılık, içecek, gıda & şekerleme, deterjan & temizlik, kağıt & kozmetik, oyuncak & bebek, temizlik vb gibi onlarca kategori de yüzlerce ürün bulun maktadır. Paylaşmış olduğumuz Migros Sanal market indirimleri ile daha tasarruflu bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Migros Sanal Market’te minimum sipariş tutarı 60 TL’dir. Sipariş kargo ücretleri ise şöyledir:

  • 60 TL – 149.99 TL arası 5,90 TL
  • 150 TL – 249.99 TL arası 3,90 TL (
  • 250 TL ve üzeri ücretsiz

 

Teslimat özel soğutmalı araçlar ile teslimatı sağlanmaktadır.  Online Ödeme ve/veya Kapıda Nakit/Kredi Kartı ile Ödeme seçenekleriyle sipariş tamamlayabilirsiniz. Bonus Card, Money Bonus, Maximum Kart, Worldcard ve Diğer Banka Kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca Kredi kartı Yapıkredi World Kart, Garanti Bonus Card, İş Bankası Maximum ve Garanti Money Bonus puanlarınız ile kapıda veya online olarak ödeme yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde iade ve cayma hakkı bulunuyor. Müşteri Hizmetlerine haftanın her günü 08:30-22:00 saatleri arasında 444 10 44 aracılığıyla ulaşabilirisiniz. En güncel indirim fırsat ve kampanyaları kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayınız. Hepinize keyifli alışverişler dileriz.