Mound and Blade Benzeri Online Oyun + %5 İndirim Kodu

Eğer Mound and Blade oynamışsanız, benim gibi hayranı olup ve benzeri oyunlar arıyorsanız, bu yazım tam da size göre. Hikayesi ortaçağ’da geçen Life is Fedual, MMORPG türünde bir online oyun. Oyunu harita üzerinde sürdüreceksiniz. Kendinize Evler, köyler ve kaleler yapabileceksiniz. Kendi yerleşkelerinizi oluşturup yaşamınızı sürdürmeye çalışacaksınız. Düşmanlarınızla at ve silah kuşanıp savaşacaksınız. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte bağlanıp bu savaş deneyimini birlikte yaşabilirsiniz. Rus geliştiriciler tarafından 2015’de piyasaya çıkarılan Life is Feudal a bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mound and Blade Benzeri Online Oyun + %5 İndirim Kodu

Mound and Blade Benzeri Online Oyun dünyası başına 10.000 kişi bulunmaktadır, sürükleyici RPG özellikleri, büyüyen bir ekonomi, toplum oluşturma, diplomasi ve savaş ile birlikte oyuncular hayatta kalma becerilerini kullanarak devam edecekler. Hayran kalacağınız bir oyundur. Life is Fedual’ İndirip denemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Oyun Minecraft + Mound and Blade Karışımıdır

Life is Feodal aslında minecraft ve Mount and Blade karışımı bir oyun denebilir. Mount and Blade gibi haritada gezip, düşman avlayın. Kılıçlar, baltalar, yaylar, arbaletler… silahlarınız kuşanıp diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Hem de Minecraft oyunundaki gibi özgürsünüz. İstediğiniz yere binalar yapabilirsiniz. Maden arayabilir, ağaçlar kesip inşaat için odun toplayabilir,ve hatta köyle kaleler inşa edebilirsiniz.

Oyuna başlamadan önce premium abonelik alarak başlayıp, ekstra birçok özellikle başlayabilirsiniz. Abonelik almadan önce %5’lik İndirim kodu veriyoruz bu linkten tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hepinize keyifli oyunlar dilerim … 

Premium Abonelik İle Şunlara Sahip Olursunuz.;

Kilidi açık bir adet rastgele Tam Zırh Takımı Skin’i
Kilidi açık bir adet Silah Skin’i
Satış noktaları ücretsiz depo büyüklüğü artırıldı
Özel talep için 150’ye kadar toprak yerleştirme
Güç Saati (günde bir defa)
Ölüm Sigortası
MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • OS: 64-bit – Windows 7 (SP1), Windows 8.1, Windows 10
  • Processor (Intel): Intel – Core i5 2.5 GHz
  • Processor (AMD): AMD – Phenom II X4 2.5 GHz
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics card (NVIDIA): NVIDIA – GeForce® GTX 660
  • Graphics card (AMD): AMD – Radeon™ HD 6970
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 20 GB available space

Mound and Blade Benzeri Online Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir