Nord Vpn İnceleme

Bu yazımız nord vpn incelemesi olacak, özellikleri, işlevleri ve kişisel düşüncelerim hakkında bilgi vereceğim Öncelikle vpn nedir ? ne işe yarar ? gibi soruları cevaplandırayım. Vpn internetinizi güvence altına alır, hızlı avrupa serverlerine bağlanır ve kişisel verilerinizi (şifre,kullanıcı adı, kred, kartı vs.) korur ve istenmeyen kişiler tarafından ele geçirilmesini engeller, web trafiğinizin takibini engeller, ayak izinizi siler. VPN’yi, çevrimiçi trafiğin aktığı, hacklenemez, şifrelenmiş bir tünel gibi düşünün. Kimse bu tünelin içini göremez ve internet verilerinize erişemez. Wi-Fi ağlarını kullanırken, seyahat sırasında kişisel ve iş hesaplarınıza erişirken ya da internet geçmişinizi gizli tutmak isterken size gönül rahatlığı verir. İşte Windows, evde macOS ve özel projelerinizde Linux mu kullanıyorsunuz? Hiç sorun değil, Bu işletim sistemleri için uygulaması mevcut, üstüne iOS, Android, Android TV için de uygulamaları bulunuyor. Ayrıca Chrome ve Firefox için şifrelenmiş proxy uzantıları mevcut. En iyisi de, bir Nord VPN hesabı ile aynı anda 6 cihaza kadar bağlantı kurabilirsiniz! Aşşağıda resmi web sitesi linkini bırakıcam oradan ulaşabilirsiniz.

vpn

Vpn Özellikleri

Android ve İos işletim sisteminde kullanılabilir uygulaması vardır. Play store ve ios store girip indirebilirsiniz.Gerçek İnternet gizliliği sadece bir tık uzağınızda. Nord VPN IP adresinizi korur ve ziyaret ettiğiniz web sitelerini ya da indirdiğiniz dosyaları sizden başka hiç kimsenin görememesini sağlar. Düşük hız en can sıkıcı şeylerden biri, yavaş internet ile yayın izlemek ya da indirme yapmak çok zordur. Hiç dert etmeyin! 60 ülkede 5500’in üzerinde sunucusundan birini seçin ve en hızlı VPN deneyiminin tadını çıkarın. Sunucu sayısının çok olması, yükün az olması anlamına gelir. Bölge sayısındaki çeşitlilik, size yakın olan bir sunucuyu daha kolay bulmanız demektir.

Sonuç olarak telefonda vpn uygulamasına ihtiyaç duyduysanız bu uygulamaya bir şans verim derim. iber güvenlik çok karmaşık görünebilir, ancak Nord VPN bunu olabildiğince kolaylaştırır. En son teknolojiler, İnternetteki etkinliğinizi bilgisayar korsanlarından ve kötü amaçlı yazılımlardan korur, herkese açık Wi-Fi ağlarına bağlandığınızda sizi korur ve hatta rahatsız edici reklamları engeller. Bu linke tıklayarak resmi web sitesinden indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir