Penti

PENTİ İNDİRİM KAMPANYALARI

Penti Seçili Ürünlerde %40 Sezon İndirimi

Penti’de sezon ortası kampanyası. Seçili ürünlerde geçerli olan %40 indirim fırsatı. Ürünlere aşşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Penti Seçili Ürünlerde 3 Al 2 Öde Kampanyası

Penti’de sezon ortası kampanyası. Seçili ürünlerde geçerli olan 3 al 2 öde fırsatı. Ürünlere aşşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

100 Tl ve Üzeri Alışverişte Kargo Ücretsiz Kampanyası

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Penti Seçili Ürünlerde %50 İndirim Kampanyası

Penti’de sezon ortası kampanyası. Seçili ürünlerde geçerli olan %50 indirim fırsatı. Ürünlere aşşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Penti İndirim Kodu & Kuponu Nedir ?

Hepimiz internet üzerinden e-ticaret siteleri ya da online mağazalardan gerek giyim-kuşam gibi ihtiyaçları gerekse telefon, elektronik aletler gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Günümüz de internetin ve teknolojini gelişmesiyle ve her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? Penti indirim arıyorsanız, tam da üzerine bastınız 🙂 İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin Penti‘den herhangi bir şey alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 120 Tl olan alışverişiniz de 50 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 120 yerine 70 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte penti indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır.

Penti İndirim Kodu & Kuponu Nasıl Kullanılır ?

Sayfamızda hemen yukarı bölümde güncel olarak paylaştığımız ve düzenlediğimiz penyi indirim ürünleri bulunuyor. Bazı paylaşımlar kampanya bazı paylaşımlar ise indirim kuponu şeklindedir. Buradan kullanmak istediğiniz penti indirim kodu yada kampanyayı seçiniz ve kırmızı yönlendirme butonuna tıklayarak ilgili online alışveriş sitesine gidiniz. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Kullandığınız Penti indirim kampanyaları geçersiz olması durumunda bize değil alışveriş sitesine şikayette bulununuz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum – İndirim Bul Yönetimi – 2019.

 

Penti Hakkında

penti indirim kodu

1970 yılında Öğretmen Çorap ismi ile, sonra tek bir marka altında birleştirilen iki ayrı şirket olarak başladı. Öğretmen Çorap ismi Penti ile değiştirildi. Yıllar geçtikçe, üretim ve perakende faaliyetlerindeki büyümeye devam ederek, kadın çorapları, erkek çorapları, ev iç çamaşırları ve giyim ürünleri, iç çamaşırları ve plaj kıyafetleri ile kadın ve kız çocuklarına yönelik ayakkabı ürün yelpazesini genişletmiştir. Bugün ülke genelinde toplam 300 mağaza, 29 farklı ülkede 106 mağaza ve 43 ülkeye ihracatı olan bir firmadır. Paylaşmış olduğumuz penti indirim kodu ve kampanyaları ile alışveriş yaparken tasarruf edebilirsiniz. Vermiş olduğunuz ürün siparişi Yurt İçi Kargo ile yollanır. Standart teslimat seçeneği ile oluşturulan siparişler 1-7 iş günü içinde teslimat garantisiyle tarafınıza ulaştırılır. Standart teslimat ile olışturulan siparişiniz elimize ulaştıktan sonra gönderimi ortalama 1-7 iş günü içerisinde sağlanacaktır. Sitemiz üzerinden yapacağınız standart teslimat seçilerek yapılan alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sabit 5 TL’dir. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti 5 TL düşürülerek hesaplanır. Ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde 30 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Dilerseniz, Penti.com ‘da almış olduğunuz outlet hariç ürünlerin iade ve değişimlerini size en yakın mağazasından da gerçekleştirebilirsiniz Mağazada iade işlemi gerçekleştirilebilmesi için yanınızda fatura bulunması gerekmektedir. 

Peki süreç nasıl işliyor ? İadeniz öncelikle Penti müşteri temsilcileri tarafından incelenecek,  uygun olup olmadığı  bakılıyor. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği  7-15 iş gününü bulabilmektedir. Bazı mesela Külotlar, silikon ürünler, aksesuar, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen nedeniyle değisim ya da iade yapılmamaktadır. Ödemeyi dilediğiniz bir bankanın kredi kartını kullanarak yapabilirsiz. Banka kartları ve nakit ödeme (ATM) kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda nakit ve kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneği mevcuttur. Penti.com’da yapacağınız alışverişlerde Yurtiçi tüm Master ve Visa kredi kartları kullanılabilir. Kapıda ödeme için en az 300 tl sepetiniz olmalı ve Alışveriş tutarınıza kargo firması tarafından talep edilen 4,95 TL kapıda ödeme ücreti eklenecektir. En güncel fırsatları kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayınız. Hepinize keyifli alışverişler dileriz.