Pierre Cardin

PİERRE CARDİN İNDİRİM KAMPANYALARI

Yeni Sezonda Net %40 İndirim

Kampanya, mağazalarımız, online mağazamız ve mobil uygulamamızda geçerlidir. Sadece yeni sezon ürünlerinde geçerlidir. İndirim ürün fiyatlarına yansıtılmıştır.

Outlet Ürünlerde Net %50 - %60 - %70 İndirim

Pierre Cardin Seçili outlet ürünlerinde net %50 %60 %70 inddirim. Kampanya, online mağazamız ve mobil uygulamamıza özeldir. Sadece seçili ürünlerde geçerlidir. İndirim ürün fiyatlarına yansıtılmıştır. Başka kampanya, indirim veya indirim kodlarıyla birleştirilemez.

Erken Kış Fırsatı - Seçili Erkek Ürünlerde %70'e Varan İndirim

Pierre Cardin’de erken kış fırsatı – seçili erkek ürünlerde %70’e varan indirim kampanyası. 

Kadın Çanta Modellerinde Net %50 İndirim

Pierre Cardin’de  yeni fırsat. Kadın çanta modellerinde net %50 indirim

Pierre Cardin İndirim Kodu & Kuponu Nedir ?

Hepimiz internet üzerinden e-ticaret siteleri ya da online mağazalardan gerek giyim-kuşam gibi ihtiyaçları gerekse telefon, elektronik aletler gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Günümüz de internetin ve teknolojini gelişmesiyle ve her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? Pierre Cardin indirim arıyorsanız, tam da üzerine bastınız 🙂 İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin Pierre Cardin‘den herhangi bir şey alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 130 Tl olan alışverişiniz de 20 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 130 yerine 110 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte pierre cardin indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır.

Pierre Cardin İndirim Kodu & Kuponu Nasıl Kullanılır ?

Sayfamızda hemen yukarı bölümde güncel olarak paylaştığımız ve düzenlediğimiz pierre cardin indirimleri bulunuyor. Bazı paylaşımlar kampanya bazı paylaşımlar ise indirim kuponu şeklindedir. Buradan kullanmak istediğiniz pierre cardin indirim kodu ya da kampanyayı seçiniz ve kırmızı yönlendirme butonuna tıklayarak ilgili online alışveriş sitesine gidiniz. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Kullandığınız pierre cardin indirim kampanyaları geçersiz olması durumunda bize değil alışveriş sitesine şikayette bulununuz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum – İndirim Bul Yönetimi – 2019.

Pierre Cardin Hakkında

pierre cardin indirim kodu

Temelerini 1950 yılına Fransa’da atılmış herkesçe tanınan bir hazır giyim markasıdır. 1993 yılında Aydınlı Grup bünyesine katılan ilk markadır. ”İlkleri ve sıra dışı tasarımları ile dünya modasına yön veren tüm zamanların en büyük moda imparatorluğu” sloganı ile yola çıkan Pierre Cardin, bugün 140 farklı ülkede ise sahibi olduğu 650 farklı ürün lisansı ile dünyanın en çok kabul gören giyim markalarından biridir. Marka yapılan uluslararası işbirlikleri ile kadın, erkek, giyim, aksesuar, koleksiyen ve halıdan gelinliğe, ev tekstilinden mobilyaya 60’a yakın ürün grubunda Aydınlı Grup tarafından 13 ülkede temsil edilmektedir. Paylaşmış olduğumuz Pierre Cardin indirim kodu ve kampanyaları ile alışveriş yaparken tasarruf edebilirsiniz. Ürününüz satın alma tarihiniz baz alınarak 2 yıl boyunca garantilidir. Kullanım sonrası yaşanan sorunlarınız ile ilgili faturanız ile birlikte incelemeye gönderebilirsiniz.Anlaşmalı olduğumuz tüm bankalara 2 taksit yapılmaktadır.Anlaşmalı oldukları banka kartları ile tek çekim ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Anlaşmalı bankalar Garanti Bankası, Yapı ve kredi bankası, İşbankası, Akbank, Finansbank, Halkbank. Sipariş tarihinden itibaren 1 – 4 iş gününde kargoya teslimatı yapılmaktadır. 24 saatte kargo kurgusu hafta sonu ve resmi tatillerde geçerli değildir. Siparişiniz, sipariş vermiş olduğunuz kargo firması ile teslim edilmektedir. Mağaza bir de size şöyle bir güzellik sunuyor, yapmışcoduğunuz tüm alışverişlerde kargo bedava.İade siparişinize ait ödemeniz, iade gönderdiğiniz tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ürünler iade adresimize ulaştığında size e-posta ile bildirim gönderilecektir. Size en yakın mağazamızdan 30 gün içerisinde faturanız ile birlikte değişim yapabilirsiniz.İade/İnceleme ürünlerinizi belirlenen adrese sipariş vermiş olduğunuz kargo firması ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.  En güncel fırsatları kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayınız. Hepinize keyifli alışverişler dileriz.