Sefamerve

SEFAMERVE İNDİRİM KAMPANYALARI

Sezonun Son Fırsatı - Binlerce Üründe %50 İndirim

Sefamerve’de sezonun son fırsatı, seçili ürünlerde tesettür giyim, tunik abiye vb. binlerce üründe %50 indirim kampanyası

Sefamerve Etek & Pantolon Ürünlerinde %50 İndirim Kampanyası

Sefamerve’de sezon sonu fırsatı, Etek & Pantolon ürünlerinde %50 indirim kampanyası.

En Çok Satan Çantalarda %50 İndirim Kampanyası

Sefamerve’de çanta modası,  en çok satan yüzlerce çantalarda %50 indirim kampanyası.

Pijama Modellerinde Sepette Net %50 İndirim

Sefamerve yeni sezon pijama modellerinde sepette geçerli net %50 indirim fırsatı

Moda Zen Tesettür Giyimde %50 İndirim

Sefamerve Moda Zen tessettür giyim ürünlerinde geçerli olan %50 indirim kampanyası.

Sefamerve İndirim Kodu Nedir ?

Hepimiz internet üzerinden e-ticaret siteleri ya da online mağazalardan gerek giyim-kuşam gibi ihtiyaçları gerekse telefon, elektronik aletler gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Günümüz de internetin ve teknolojini gelişmesiyle ve her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? Sefamerve indirimi arıyorsanız, tam da üzerine bastınız 🙂 İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin Sefamerve‘den herhangi bir şey alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 150 Tl olan alışverişiniz de 50 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 150 yerine 100 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte sefamerve indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır.

Sefamerve İndirim Kodu Nasıl Kullanılır ?

Sayfamızda hemen yukarı bölümde güncel olarak paylaştığımız ve düzenlediğimiz sefamerve indirimler bulunuyor. Bazı paylaşımlar kampanya bazı paylaşımlar ise indirim kuponu şeklindedir. Buradan kullanmak istediğiniz sefamerve indirim kodu yada kampanyayı seçiniz ve kırmızı yönlendirme butonuna tıklayarak ilgili online alışveriş sitesine gidiniz. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Kullandığınız sefamerve indirim kampanyaları geçersiz olması durumunda bize değil alışveriş sitesine şikayette bulununuz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum – İndirim Bul Yönetimi – 2019.

Sefamerve Hakkında

sefamerve indirim kodu

Genel merkezi İstanbul Maltepe’de bulunan Sefamerve, hazır tesettür giyim sektöründe herkesçe tanınan ve bilinen bir marka ismidir. Tesettür gitim, başörtü, dış giyim, ayakkabı, çanta aksesuar, büyük beden giyim, spor, deniz, çocu & bebek ve ev & yaşam vs onlarca kategoride sefamerve indirimli tunik gibi yüzlerce ürünü ile aktif olarak hizmete devam etmektedir. Müşteri memnuniyetine dikkat ederek çalışıp, her müşteriye ayrı ayrı özen göstermektedir. Bu bakımdan da sektöründe sıkça terch edilen bir marka olmuştur. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti ALICI tarafından ödenecektir ve iade edilmez.  Ürün, yasal olarak 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için alıcının yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde yer belirttiği ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde alıcı veya gösterdiği adresteki kişi kuruluşa teslim edilir. Siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakden ve defaten ödenir. Türkiye’ye kargo bedavadır. Bununla birlikte, ‘kapıda ödeme’ seçeneği ile sipariş verirseniz, sadece Türkiye için 4.90 TL kapıda ödeme ücreti tahsil edilir. 

Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde firmamına iade bildirimi yapılması gerekir.  iade edilen ürünün satıcıya geri gönderilirken ödenen kargo bedeli Aras Kargo ve Sürat Kargo aracılığıyla yapılırsa firma tarafından, diğer kargo firmaları ile iade yapılırsa sizin tarafından karşılanır. Henüz kargolanmamış siparişinizi “Sipariş Takip” bölümünden iptal edebilirsiniz. Siparişiniz kargolandıktan sonra ürünü almaktan vazgeçerseniz, kargoyu teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır.  Kapıda ödeme siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı iade talep formunda iletmeniz gerekmektedir. İadeniz onaylandıktan sonra 5 ile 7 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir. Konu ile ilgili mail ve sms olarak da bilgilendirme sağlanır. Kargo ulaşım süresi sizin bulunduğunuz yere göre değişmektedir. Merkez ilçelerde ortalama 3 gün içerisinde ulaşmakta köy, kasaba yada belde de bulunuyorsanız 1 hafta içerisinde Ptt kargo ile ulaşmaktadır. Türkiye içi siparişlerinizi kapıda ödeme veya kredi kartı ile verebilirsiniz. Card Finans, Bonus Card, Axsess ve Maximum kredi kartlarına 100 TL üzeri siparişlerinize vade farksız 6 taksit seçeneğimiz bulunmaktadır. Şimdilik bu kadar tekrar görüşmek üzere.