TatilBudur

TATİLBUDUR İNDİRİM KODU

Tatilbudur'da %50'ye Varan İndirimli Otel Fırsatı

Tatilbudur’da son dakika otel fırsatı %50’ye varan indirim.

Tatilbudur Günün İndirimli Tatil Fırsatları

Tatilbudur Kaçırılmayacak günün indirimli tatil fırsatları %45’e varan büyük indirim.

Erken Rezervasyonda Net %45 İndirim Kampanyası

Tatil mi düşünüyorsunuz, işte kaçırılmayacak fırsat. Erken Rezervasyonda Net %45 İndirim Kampanyası.

Tatilbudur İndirim Kodu Nedir ?

Hepimiz internet üzerinden e-ticaret siteleri ya da online mağazalardan gerek giyim-kuşam gibi ihtiyaçları gerekse telefon, elektronik aletler gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Günümüz de internetin ve teknolojini gelişmesiyle ve her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? Tatil budur indirim arıyorsanız, tam da üzerine bastınız 🙂 İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin TatilBudur‘dan herhangi bir şey alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 150 Tl olan alışverişiniz de 50 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 150 yerine 100 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte tatil budur indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır.

 

TatilBudur İndirim Kodu Nasıl Kullanılır ?

Sizler için paylaşmış olduğumuz tatil budur indirim kampanyası birine tıklayıp sayfaya gidiniz. Daha sonra o sayfada paylaştığımız kodu kopyalayınız veya yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesine gidin. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Geçersiz kampanyaları bize değil alışveriş sitesine şikayet ediniz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için Teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum – İndirim Bul Yönetimi.

TatilBudur Hakkında

tatilbudur indirim kodu

Timuçin Kuş ve Derya Bülent Kuş tarafından 1997 yılında kurulan e-hizmet firmasıdır. Mika Tur Seyahat Acenteliği ve Turizm Anonim Şirketi’ nin alt kuruluşudur. Bireysel hizmetlerden kitle turizmine kadar turizmde tüm ürün çeşitleriyle hizmet vermektedir. Türk turizm sektöründe mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan TatilBudur, her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam etmektedir. Otel ve Tatil Köyleri, Şehir Otelleri,Butik Oteller, Havayolu, Karayolu Ulaşım Hizmetleri, Kültür Turları, Gençlik Turları, Yurt Dışı Tur Paketleri, Kıbrıs Tur Paketleri, Kayak Turları, Gemi Seyahatleri, Sağlık (Termal Oteller) Tesisleri, Kiralık Araç Hizmeti, Balayı Paketleri ve Vize Hizmetler onlarca hizmet sağlamaktadır. Tatil budur indirim kodu ile daha tasarruflu bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. En güncel fırsatları kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayınız.

Herkesin en sevdiği rotalardan birisi olan Ege ve Akdeniz bölgesinde birçok farklı içeriklere sahip tur düzenleniyor. Likya Turları, Karya Turları, Kuzey Ege Turları, Salda ve Göller Yöresi Turları, Ege-Akdeniz Turları ve Karadeniz Turlarıyla çok sayıda yeni lokasyonu keşfedebilirsiniz. Karadeniz Turlarıyla; Ordu’yu, Trabzon’u, Rize’yi, Artvin’i ve Batum’u ziyaret edebilirsiniz. Üstelik Gap ve Doğu Anadolu turları diğer kültür turları kadar ilgi görüyor. Kültür, gastronomi ve tarihi birikime doyacağınız Gap turlarını da inceleyebilirsiniz. Talebe göre sıklıkla düzenlenen tatil turları, birbirinden zengin içerikleriyle sizleri bekliyor. Tatilbudur.com’un sömestir, yılbaşı, 23 Nisan, 19 Mayıs, Ramazan Bayramı, Şeker Bayramı gibi özel günlerde mevcut olan kültür turlarına daha uygun fiyatlarla rezervasyon yaptırabilir ve taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz. Web sitemizde aynı zamanda günübirlik ve hafta sonu turları da bulunuyor. Hızlı geçen haftanın sonunda keyifli bir mola verip, farklı ve eğlenceli hafta sonu geçirebilirsiniz.