Taze Direkt

TAZE DİREKT İNDİRİM KODU

Taze Direkt 6 Siparişinize 100 Tl Hediye Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak için toplamda 6 adet 100 TL ve üzeri sipariş sonucunda 6 adet basılı kaşenin tamamlanması gerekmektedir. Kazanımlar konusunda kupon üzerinde yer alan kaşe sayısı ve Tazedirekt sistemindeki 100 TL ve üzeri siparişlerin eşleşmesi esas alınacaktır. Kampanya 31 Aralık 2019’a kadar devam edecektir.

200 Tl ve Üzeri Alışverişe Ücretsiz Teslimat

Taze Direkt’te yapmış olduğunuz 200 tl ve üzeri alışverişe ücretsiz teslimat.

En Çok Satan Taze Direkt Ürünleri

Taze Direk’te en çok tercih edilen ve en çok satılan ürünler

Taze Direkt İndirim Kodu & Kuponu Nedir ?

Hepimiz internet üzerinden e-ticaret siteleri ya da online mağazalardan gerek giyim-kuşam gibi ihtiyaçları gerekse telefon, elektronik aletler gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Günümüz de internetin ve teknolojini gelişmesiyle ve her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? Taze direkt indirim arıyorsanız, tam da üzerine bastınız 🙂 İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin Taze Direkt ‘den herhangi bir şey alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 150 Tl olan alışverişiniz de 50 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 150 yerine 100 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte taze direkt indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır.

 

Taze Direkt İndirim Kodu & Kuponu Nasıl Kullanılır ?

Sayfamızda hemen yukarı bölümde güncel olarak paylaştığımız ve düzenlediğimiz tazedirekt indirimleri bulunuyor. Bazı paylaşımlar kampanya bazı paylaşımlar ise indirim kuponu şeklindedir. Buradan kullanmak istediğiniz Tazedirekt indirim kodu yada kampanyayı seçiniz ve kırmızı yönlendirme butonuna tıklayarak ilgili online alışveriş sitesine gidiniz. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Kullandığınız tazedirekt indirim kampanyaları geçersiz olması durumunda bize değil alışveriş sitesine şikayette bulununuz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum – İndirim Bul Yönetimi – 2019.

Taze Direkt Hakkında

taze direkt indirim kodu

Merkezi İstanbul Ataşehir de bulunan tazedirekt, Sadece İstanbul içine sipariş göndermektedir. Diğer iller dehenüz aktif değildir. İşlem görmemiş, doğal ve taze ürünler satan alışveriş sitesidir. Ürünler adrese kargoyla değil +4 derece soğutmalı araçlar ile sipariş yerlerine teslim ediliyor. Hafta içi saat saat 22:00’ye, hafta sonu saat 18:00’a kadar uzanan teslimat saatleri ile  haftanın 7 günü teslimat yapmaktadır. Müşteri memnuniyetine özen gösterip titiz ve özenli çalışmalarıyla herkesçe takdir edilir bir marka ismi olmuştur. Bizim de derlediğimiz Taze Direkt indirim kodu ve kampanyaları ile alışveriş yaparken tasarruf edebilirsiniz. En güncel fırsatları kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayınız. Hepinize keyifli alışverişler dileriz. Yüksek kalite standardımız, TSE tarafından verilen ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi), ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi) belgeleriyle onaylanmıştır. 

Tazedirekt.com’da verdiğiniz siparişleri kargo ile değil, soğutuculu araçlarımız ve ekibi ile evinize kadar getiriliyor. Böylece et, tavuk, balık, süt ve süt ürünleri gibi sıcaklık hassasiyeti olan taze gıdaları sağlıklı ve güvenilir şekilde size ulaştırabiliyor. Sipariş alt limiti 60 TL ve teslimat ücreti 5,90 TL’dir. 200 TL ve üzeri siparişlerinizden teslimat ücreti alınmamaktadır. Tazedirekt’ten verdiğiniz siparişlerinizde kredi kartınız ile (Visa ve MasterCard logolu) online ödeme yapılabilir. Ayrıca siparişinizin teslimatı sırasında ödemeyi kapıda nakit olarak, kredi kartı veya banka kartları ile yapabilir, seçtiğiniz ödeme yöntemini teslimat görevlisine ileterek değiştirebilirsiniz. Yiyecek ve içecek gibi günlük tüketim maddelerinin, satıcının düzenli teslimatları çerçevesinde tüketicinin meskenine veya işyerine götürülmesine” ilişkin Mesafeli Sözleşmelerde cayma hakkı bulunmamaktadır.