The Body Shop

THE BODY SHOP İNDİRİM KODU

Tüm Alışverişlerde Geçerli %18 İndirim Kodu

The Body Shop tüm alışverişlerde geçerli %18 indirim kodu : THEBODYSHOP1019 (2019-10-31)

2 Alana 2 Bedava Kampanyası

The Body Shop seçili ürünlerde geçerli 2 alana 2 bedava kampanyası. Son katılım tarihi 24 ekimdir.

30 Tl ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

The Body Shop’da 30 tl ve üzeri tüm slışverişlerde geçerli ücretsiz kargo kampanyası.

E-bültene Kayıt Ol %20 İndirim Kazan

The Body Shop e-bültene kayıt olun, siteden yapacağınız ilk alışverişiniz için % 20 indirim kazanın. E-bültene kayıt olunan e-posta ile siteye üye olunan e-posta adresi aynı olmalıdır. İndirim kodu verildiği tarihten itibaren 10 gün boyunca geçerlidir. Bu kod ile sadece bir indirim hakkı kazanılabilir. İndirim kodu thebodyshop.com.tr’de başka kampanyalar, promosyon ve hediye çekleriyle birleştirilemez. Kampanyalı/indirimli ürünlerde geçerli değildir.

The Body Shop İndirim Kodu & Kuponu Nedir ?

İndirim kodu veya kuponu alışveriş yaparken size indirim sağlayan kodlardır. Alışveriş yapmış olduğunuz sitenin ödeme kısmına geldiğinze The Body Shop indirim kodu kullanarak tasarruf sağlayabilirsiniz. Örneğin paylaşmış olduğumuz x mağazasının 100 lira ve üzeri alışverişlerinde geçerli 20 tl indirim kodunu kullanarak, 80 lira ödersiniz. Bu sayfada en güncel kampanya ve fırsatları paylaşıyoruz. Yukarıda güncel olarak bulunan indirim fırsatlarını ve kampanyalarını sıraladık. Gönderilere üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Fırsatları kaçırmamak için bizi takip edebilirsiniz. İndirim Bul ailesi olarak keyifli alışverişler dileriz.

The Body Shop Alışveriş İndirim Kodu Nasıl Kullanılır ?

Sizler için yayınladığımız the body shop indirim kodu ve kuponu paylaşımından birine tıklayıp sayfaya gidiniz. Daha sonra o sayfada paylaştığımız kodu kopyalayınız veya yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesine gidin. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hallı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Geçersiz kampanyaları bize değil alışveriş sitesine şikayet ediniz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginize Teşekkür ediyoruz.

The Body Shop Hakkında

the body shop indirim kodu

İlk mağazası The Body Shop 26 Mart 1976 tarihinde İngiltere Brighton’da açılmıştır. Zaman içinde şirket olarak büyüyüp diğer ülkelere yelken açmıştır. 2003 yılı boyunca The Body Shop, Estonya ve Türkiye’de mağazalarını açarak bu yeni pazarlara girmiştir. Güvenli alışveriş, 30 tl üzeri ücrestsiz kargo ve 14 gün içine iade gibi imkanlar sunarak daha iyi bir hizmet vermeyi hedeflemektedir. Cilt bakım, vücut bakım, el & ayak bakım, makyaj, parfüm ve saç bakım gibi onlarca kategoride ürünleri bulunmaktadır.  Paylaşmış olduğumuz The Body Shop indirim kodu ve kampanyaları ile alışveriş yaparken tasarruf edebilirsiniz. En Güncel Fırsatları kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayınız. Hepinize keyifli alışverişler dileriz. Müşterilerimiz satın almış olduğu ürün(ler)i teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade edebilir. The Body Shop internet sitesi üzerinden yapılan alışverişler The Body Shop mağazalarına iade edilemez. Ödeme seçenekleri olarak kredi kartı ve banka kartı kullanabilir ve alışverişlerinizi tercih etmiş olduğunuz ödeme şekliyle tamamlayabilirsiniz. Anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo ile yapılan gönderimlerde kargo bedeli 7,99 TL’dir. 125 TL ve üzeri tek seferde yaptığınız alışverişlerde kargo ücretsizdir. Bir veya birden fazla alışverişte 250 TL’ye ulaştığınızda 15 TL’lik indirim çekine hak kazanırsınız.