Trendyol

indirim kodu

TRENDYOL İNDİRİM KODU

Trendyol Seçili Koton Markalı Ürünlerde Sepette %20 İndirim Fırsatı

Trendyol Seçili Koton markalı erkek kadın ve çocuk tekstil ürünlerinden (17556 ürün) yapacağınız alıverişte geçerli olan sepette %20 indirim fırsatı.

Saatlerde %80'e varan İndirim - Seiko & Pulsar & Lorus

Trendyol koleksiyon Seiko, Pulsa ve Lorus markalı saatlerde yapacağınız alışverişde geçerli olan sepette %10 indirim. Ayrıca ücretsiz kargo fırsatı ile sizlerle.

Selyfi'lilere Özel %20'ye Varan İndirim

Selfy’lilere altın ve cep telefonu butikleri hariç 100 TL ve üzeri alışverişlerde %20’ye varan indirim fırsatı! İndirim tutarı 40 TL ile sınırlıdır. Kodları tek kullanımlıktır. İndirim kodunu almak için Selfy Mobil müşterileri TRENDYOL yazıp 6262’ye SMS göndermeliler, Selfy Evde İnternet müşterileri TRENDYOL TCKN (TRENDYOL ve TC kimlik numarası) yazıp 6262’ye SMS göndermeliler. 1-31 Ekim arası

Ücretsiz Kargo Kampanyası – ING Turuncu Kart

1-31 Ekim tarihleri arasında trendyol.com’da ING Turuncu Ekstra Kart ile yapılacak alışverişlerde kargo ücreti alınmayacaktır. Kampanya www.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında geçerlidir.

%10 Trendyol İndirim Kampanyası - Genç Bankkart

Bankkart Genç ile işlem yapılması halinde trendyol.com ödeme sayfasında sepete otomatik olarak yansıyacaktır. Kampanya 1-31 Ekim’e kadar yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Bir müşterinin indirim tutarı 20 TL’yi geçemeyecektir. sepet tutarının 50 TL ve üstünde olması durumunda kullanılabilir.

Trendyol 100 TL Hediye Çeki Kampanyası - Golf Bravo

Golf Bravo ürünlerinden satın aldıklarında, ürün çubuklarında yer alan katılım şifresini ad, soyad ve adres bilgileriyle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4544 numaralı kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj gönderenlere veya www.golfbravoilekazan.com (ücretsiz) internet sitesindeki formu şifre, ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle dolduranlara her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir. 31 Ekim son tarihtir.

Trendyol İndirim Kodu Nedir ?

Hepimiz internet üzerinden e-ticaret siteleri ya da online mağazalardan gerek giyim-kuşam gibi ihtiyaçları gerekse telefon, elektronik aletler gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Günümüz de internetin ve teknolojini gelişmesiyle ve her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? Trendyol indirimi arıyorsanız, tam da üzerine bastınız 🙂 İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin Trendyol‘dan herhangi bir şey alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 150 Tl olan alışverişiniz de 50 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 150 yerine 100 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte Trendyol indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır.

 

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Kullanılır ?

Sayfamızda hemen yukarı bölümde güncel olarak paylaştığımız ve düzenlediğimiz trendyol indirimleri bulunuyor. Bazı paylaşımlar kampanya bazı paylaşımlar ise indirim kuponu şeklindedir. Buradan kullanmak istediğiniz Trendyol indirim kodu yada kampanyayı seçiniz ve kırmızı yönlendirme butonuna tıklayarak ilgili online alışveriş sitesine gidiniz. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Kullandığınız Trendyol indirim kampanyaları geçersiz olması durumunda bize değil alışveriş sitesine şikayette bulununuz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum – İndirim Bul Yönetimi – 2019.

Trendyol Hakkında

trendyol indirim kodu

Trendyol Grup, Demet Mutlu tarafından 2009’da Türkiye’de kurulan moda ve e-ticaret sektöründeki popüler sitelerdendir. Kurulduktan altı ay sonra Tiger Global şirkete yatırım yapmıştır. Yaklaşık bir sene sonra Google, Amazon, Twitter gibi şirketlere de yatırım yapan Berkins Claudfield & Byers’den büyük bir yatırım almıştır. 2016 da artan kategori sayısı ve ürün hacmi ilen %80 büyüyen ve 1 milyon tl ciroya ulaşmıştır. Daha sonra telefon ve tabletler için mobil uygulaması yayınlanmıştır. Buradan ise 5 milyonu aşkın indirme sayısına ulaşmıştır. Halen sorunsuz bir şekilde hizmet veren ve sıkça tercih edilen oldukça popüler bir alışveriş e-ticaret sitesidir. Gerek web arayüzü, optimizasyonu gerekse mobil uygulaması kullanışlı ve kullanıcı dostudur. On üzerinden puan vermek gerekirse dokuz desem yeridir. 

Ödeme yönteminiz kredi kartıysa rahatlıkla  güvenerek kullanabilirsiniz, güvenli ödeme için ssl sertifikası bulunmaktadır. Kullanacağınız Worl, Axess, Cardfinans, Bonus ve Advantage gibi kredi kartlara taksit seçeneği vardır. Alışverişlerinizde sadece 6.99 tl kargo ücreti alınmaktadır. Ayrıca aynı gün içerisinde yaptığınız ilk kargo ödemesinden sonra her 20 tl alışverişinizde kargo ücretsiz olmaktadır. Vermiş olduğunuz ürün siparişi en geç yedi gün içerisinde kargoya verilmektedir. Siparişinizi sebep belirtmeden 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Aldığınız üründe eğer sorun varsa en geç iade etme süresi 30 gündür.  iade teslim alındıktan sonra kontrol edilir ve uygun görülürse paranız belirtmiş olduğunuz kartınıza yatırılır. Ayrıca alışverişinizde belirli bir tutaru geçtiğinizde özel ayrıcalıklar ve kampanyalar verilen gold üyelik kazanma şansınız da bulunmaktadır.

Genel olarak baktığımız zaman oldukça fazla başlık ve geniş Trendyol indirimli ürünler yelpazesi bulunmaktadır. Erkek, kadın, çocuk, ayakkabı, çanta, saat, aksesuar, kozmetik, ev & moda, süpermarket ve elektronik gibi onlarca kategoride fazlasıyla ürün bulunmaktadır. Sadece kendisi değil birçok ünlü markanın da ürünlerini mağazada satıldığını görmekteyiz. Bu markaları sayacak olursak: Sateen, Osse & Exess, Pierre Cardin, GÖN, CNS, Colins, Milla, Soley, Superga, yaya by Hotiç, Lorena, Goby, Steve Madden vb. İndirim konusunda ise herkesin yüzünü güldürecek onlarca kampanyalar ve trendyol indirimli ürünler yayınlamaktadır. Özellikle yeni giyim sezonu geldiğinde %90’a varan trendyol indirim kuponları görebiliriz. Sizler için bu fırsatları en güncel haliyle paylaşıyor ve kullanımıza sunuyoruz. Bizi takip etmeyi unutmayın.