US Polo

US POLO İNDİRİM KODU

%70’e Varan Karnaval İndirimleri

İnternet mağazası ve mobil uygulamada geçerli seçili ürünlerde %70’e varan karnaval indirimleri.

Çantalarda Sepette Geçerli %30 İndirim Kampanyası

İnternet mağazası ve mobil uygulamada satın alınan çantalarda sepette geçerli %30 indirim kampanyası.

200 TL ve Üzeri Alışverişlerde 20 TL U.S. Polo Assn. Bonus

20 TL U.S. Polo Assn. Bonus kampanyası U.S. Polo Assn. mağazalarından 01-31 Ekim 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir.

Denim Pantolonlarda %50 İndirim Fırsatı

İnternet mağazası ve mobil uygulamada satın alınan Denim pantolonlarda %50 indirim fırsatı.

Fırsat Ürünleri %60’a varan İndirimlerle

İnternet mağazası ve mobil uygulamada seçili ürünlerde geçerli fırsat ürünleri %60’a varan indirimlerle.

US Polo İndirim Kodu Nedir ?

Hepimiz internet üzerinden e-ticaret siteleri ya da online mağazalardan gerek giyim-kuşam gibi ihtiyaçları gerekse telefon, elektronik aletler gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Günümüz de internetin ve teknolojini gelişmesiyle ve her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? Us polo indirim arıyorsanız, tam da üzerine bastınız 🙂 İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin US Polo‘dan herhangi bir şey alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 150 Tl olan alışverişiniz de 50 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 150 yerine 100 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte us polo indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır.

US Polo İndirim Kodu Nasıl Kullanılır ?

Sayfamızda hemen yukarı bölümde güncel olarak paylaştığımız ve düzenlediğimiz us polo indirimleri bulunuyor. Bazı paylaşımlar kampanya bazı paylaşımlar ise indirim kuponu şeklindedir. Buradan kullanmak istediğiniz us polo indirim kodu yada kampanyayı seçiniz ve kırmızı yönlendirme butonuna tıklayarak ilgili online alışveriş sitesine gidiniz. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Kullandığınız us polo indirim kampanyaları geçersiz olması durumunda bize değil alışveriş sitesine şikayette bulununuz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum – İndirim Bul Yönetimi – 2019.

US Polo Hakkında

us polo indirim kodu

1890 yılında Amerika’da kurulan U.S. Polo, atlı polo sporunun Amerika ve Kanada’daki temsilcisidir. Şirket logosunu da bu spordan almaktadır. Tarihte, kralların ve asillerin sporu olarak da anılan polo sporundan doğan U.S. Polo markası, bugün dahi spordan ilham alarak rahat ve şık ürünleriyle modaya yön veriyor. Aydınlı Grup ile imzalanan anlaşma ve ülkemize giriş hikayesi ise şu şekildedir; Aydınlı Grup  1965 yılında İstanbulda “Aydınlı Yerli Mallar” adıyla, ilk mağazasını açmıştır. 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve 1997 yılında U.S. Polo Assn. ile imzalanan sözleşmelerle büyüme ivme kazanır. Aydınlı Grup bünyesine  katılan U.S. Polo Assn., günümüzde Türkiye dahil 50 ülkede Aydınlı Grup tarafından temsil edilmektedir. U.S. Polo Assn, kadın, erkek, çocuk hazır giyim ve iç giyim, aksesuar, ayakkabı, saraciye v.b. ürünlerine ek olarak; ev tekstili, deniz ürünleri gibi diğer kategorilerde ürünleri de bulunmaktadır. U.S. Polo Assn., Aydınlı Grup tarafından temsil edildiği bölgede 152’si Türkiye’de olmak üzere dünya genelinde 277 mağazaya sahiptir. Us polo indirim kodu ile tasaruf edebilirsiniz.

Ürünler satın aldığınız tarihi baz alınarak 2 yıl boyunca garantilidir. Kullanım sonrası yaşanan sorunlarınız ile ilgili faturanız ile birlikte incelemeye gönderebilirsiniz. Siparişleriniz 3-6 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 24 saatte kargoya verilen ürünlerin hızlı teslimatları hafta sonu ve resmi tatiller hariçtir. Yüksek sezon indirim zamanlarında yoğunluktan dolayı teslimat süreleri uzayabilir. Mağazanın anlaşmalı olduğu tüm bankalara 2 taksit yapılmaktadır. Anlaşmalı bankalar ise şunlardır: Garanti Bankası, Yapı ve kredi bankası, İşbankası, Akbank, Finansbank, Halkbank. Sipariş fatura ve teslimat adresinizi sipariş verildikten sonra 45 dakika içerisinde değiştirebilirsiniz. Us polo’da 200 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava, ürün iadeler ise ücretsiz kargo ile yapılmaktadır. İade siparişinize ait ödemeniz, iade gönderdiğiniz tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. İptal ücret banka tarafında en geç 1 – 3 iş günü içerisinde hesabınıza geçmektedir.