Yalıspor

YALISPOR İNDİRİMLERİ

100 TL ve Üzeri Yeni Sezon Alışverişlerde 10 TL İndirim

100 tl ve üzeri yeni sezon alışverişlerde 10 TL  yalıspor indirim  : DGT10AU (2019-12-31)

250 TL ve Üzeri Yeni Sezon Alışverişlerde 25 TL İndirim

250 tl ve üzeri yeni sezon alışverişlerde 25 TL  yalıspor indirim : DGT25SI (2019-12-31)

400 TL ve Üzeri Yeni Sezon Alışverişlerde 75 TL İndirim

400 tl ve üzeri yeni sezon alışverişlerde 75 TL  yalıspor indirim  : DGT75AK  (2019-12-31)

500 TL ve Üzeri Yeni Sezon Alışverişlerde 100 TL İndirim

500 tl ve üzeri yeni sezon alışverişlerde 100 TL  yalıspor indirim  : DGT100KS (2019-12-31)

750 TL ve Üzeri Yeni Sezon Alışverişlerde 150 TL İndirim

750 tl ve üzeri yeni sezon alışverişlerde 150 TL  yalıspor indirim : DGT150CG (2019-12-31)

1.000 TL ve Üzeri Yeni Sezon Alışverişlerde 250 TL İndirim

1.000 tl ve üzeri yeni sezon alışverişlerde 250 TL  yalıspor indirim : DGT250TA (2019-12-31)

Yalıspor İndirim Kodu & Kuponu Nedir ?

Hepimiz internet üzerinden e-ticaret siteleri ya da online mağazalardan gerek giyim-kuşam gibi ihtiyaçları gerekse telefon, elektronik aletler gibi birçok çeşitli ürünler aldığımız olmuştur. Herhangi bir şey alacak olmasak bile fiyatlara ve modeller bakmak bile çoğu kişide alışkanlık olmuş durumda. Günümüz de internetin ve teknolojini gelişmesiyle ve her şeyin kolaylaşmış olması gibi online alışveriş yapmak da herkese daha kolay geliyor. Mağazaya gidip gezip ürüne aramak yerine evde bilgisayar veya telefonlarımızdan beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü tek bir tıkla kısa sürede kapımıza kadar getirebiliyoruz. Peki online alışveriş yaptığınız zaman indirimleri kullanıyor musunuz ? Yalıspor indirim arıyorsanız, tam da üzerine bastınız 🙂 İndirim kodu tam da burada devreye giriyor. Örneğin Yalıspor ‘dan herhangi bir şey alacaksınız, ürünü sepetinize eklediniz ve ödeme kısmına geldiğiniz, 130 Tl olan alışverişiniz de 30 Tl indirim kodu kullanıyorsunuz, böylelikle 130 yerine 100 Tl ödemiş oluyorsunuz. İşte yalıspor indirim kodu alışveriş yaparken indirim sağlayan mağaza tarafından yayınlanan kod ve kuponlardır.

 

Yalıspor İndirim Kodu & Kuponu Nasıl Kullanılır ?

Sayfamızda hemen yukarı bölümde güncel olarak paylaştığımız ve düzenlediğimiz yalıspor indirim kuponu bulunuyor. Bazı paylaşımlar kampanya bazı paylaşımlar ise indirim kuponu şeklindedir. Buradan kullanmak istediğiniz yalıspor indirim kodu yada kampanyayı seçiniz ve kırmızı yönlendirme butonuna tıklayarak ilgili online alışveriş sitesine gidiniz. Alışveriş işleminiz bittiğinde ve ödeme sayfasına geldiğinizde kopyalamış olduğunuz kodu, ilgili bölüme yapıştırın ve indirimden faydalanın. Kampanyalardan faydalanmak için ise, paylaştığımız kampanya sayfasına gidin bu sayfada bulunan yönlendirme butonuna tıklayın ve alışveriş sitesinde alışverişinizi tamamlayınız. Paylaşılan her kodun bir kere kullanım hakkı vardır. Doğru bir şekilde faydalanmak için kampanya şartlarını dikkatlice okuyun ve uygun olup olmadığınızı belirleyiniz. Sadece belirli kategori için geçerli olan durumlara dikkat edin, hariç tutulan diğer kategorilerde geçerli olmayacaktır Şartları size uymayan kampanyalara katılmayınız, aksi taktirde geçerli sayılmayacaktır. Kullandığınız yalıspor indirim kampanyaları geçersiz olması durumunda bize değil alışveriş sitesine şikayette bulununuz. Biz yayınlanmış olanları deniyor ve çalışıyor ise sizlerle paylaşıyoruz. İlginiz için teşekkür ediyor ve hepinize keyifli alışverişler diliyorum – İndirim Bul Yönetimi – 2019.

Yalıspor Hakkında

yalıspor indirim kodu

1989 yılında İzmir Karşıyaka’ da kurulan Yalıspor, ilk mağazasını açtığı yalı caddesinin ismini almaktadır. Ülkemizin bir çok yerinde açmış olduğu mağazalarla büyüyen ve genişleyen Yalı Spor, aynı zamanda birbirinden kaliteli markalarla iş ortaklığını sürdürerek hedef çıtasını da her geçen gün yükseltiyor. Başta İzmir olmak üzere 16 ilde ve 70’i ve mağaza ile aktif olarak hizmet vermektedir. Nike, adidas, Puma, Reebok, Hummel, Columbia, Timberland, New Balance, Converse, Sperry, Skechers, Onitsuka Tiger, Lacoste, Tommy Hilfiger, Vans, Superga, Keds, Asics, The North Face, New Era gibi dünyadaki lider spor marka isimlerini aynı çatı altında toplamayı başardı. Paylaşmış olduğumuz yalıspor indirim kodu ve kampanyaları ile alışveriş yaparken tasarruf edebilirsiniz. En güncel fırsatları kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayınız. Hepinize keyifli alışverişler dileriz.

Yalispor.com.tr’den satın aldığınız tüm ürünler orijinaldir. Yalı Spor, adidas, Nike, Puma ve Reebok gibi birçok markanın resmi satış ortağıdır. Siparişleriniz seçiminize bağlı Yurtiçi Kargo veya Ups Kargo güvencesi ile gönderilecektir. 150 TL ve üzeri siparişlerinizde herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceksiniz. 150 TL altı siparişlerinizde Yurtiçi Kargo 10 TL , Ups Kargo 10 TL ödemeniz gerekmektedir. Alışverişlerinizi Visa veya Mastercard kredi kartları ile yapabilirsiniz. Satın alma işleminizin son aşamasında, kredi kartı ve bankanıza göre taksitli alışveriş de yapabilirsiniz.Tek slip ödemelerde tüm bankaların kredi kartını kullanabilirsiniz. Ödeme güvenli bir SSL şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir. Dilerseniz kapıda ödeme seçeneği de mevcuttur ve bu hizmet için kapıda ödeme masrafı Yurtiçi Kargo  10 TL, Ups Kargo 10 TL siparişinizin toplamına eklenmektedir. Siparişleriniz 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.